כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

מיצוק עור הפנים

 

עור הפנים חווה לאורך השנים רפיון טבעי, כתוצאה מגורמים רבים, וזוכה למראה נפול המעורר את הצורך במענה רפואי, ובשיטות מיצוק עור הפנים להשבת המראה הצעיר והמחמיא.

 

מיצוק עור הפנים מרפאות לוי
מיצוק עור הפנים במרפאות לוי – להמחשה בלבד

 

 

גורמים להזדקנות העור

על מנת לבחון את שיטות מיצוק עור הפנים ואת יעילותן, חשוב להבין מהם הגורמים וההליך הטבעי המביא לאובדן המוצקות הטבעית.

בין הגורמים המשפיעים על הזדקנות עור הפנים:

  • גורמים גנטיים – גורמים גנטיים ותורשתיים הקובעים את סוג עור הפנים, המרקם והאיכות שלו.
  • גורמים סביבתיים דוגמת חשיפה ממושכת לשמש ולקרינה, תזונה לקויה ולא מספקת.
  • טיפוח והגנה על העור – שימוש במוצרי ניקיון, טיפוח והגנה על העור יכולים לעכב באופן משמעותי את תהליך הפגיעה בו.
  • גיל ופגעי הזמן – גם מטען גנטי משובח וניהול אורח חיים מוקפד, לא יוכלו לעצור את הזמן, ובסופו של דבר סימני הזמן ייחרטו על עור הפנים, אצל מי בעשור הרביעי לחיים ואצל מי מאוחר יותר.

 

מה גורם לעור לאבד את המוצקות הטבעית?

עור הפנים הטבעי נוטה למוצקות, אלסטיות טבעית וגמישות ולמרקם זוהר, שיוצרים את המראה הצעיר והמחמיא.

כל אלו הם תוצר של הליך חילוף חומרים ותאים טבעי המתרחש בעור, ונשען על יכולתו של הגוף לייצר ולשמר לחות ברמה גבוהה, אלסטין, סיבי קולגן, המספקים את הנפח, הגמישות והמוצקות.

לאורך השנים פוחתת יכולתו של הגוף לייצר את הרכיבים הטבעיים והמועילים הללו, מה שמביא לאובדן הגמישות הטבעית, לאובדן נפח עור ולצניחה של העור כתוצאה טבעית לכוח הגרביטציה.

אובדן זה יוצר מראה פנים נפול, הצטברות שומנית באזור הסנטר, טשטוש קווי פנים טבעיים, היווצרות שקעי לחיים, הופעת קמטוטים וקמטים ואף שינויים במרקם ובאחידות העור.

 

מהו טיפול למיצוק העור באזור הפנים?

מיצוק עור הפנים מיועד להשבת הנפח האבוד, להרמה ולהידוק סיבי העור, ליצירת מראה צעיר יותר.

ישנן שיטות למיצוק עור הפנים באופן טבעי וביתי באמצעות תכשירים קוסמטיים או חומרים טבעיים, כמו גם שיטות טיפול מבוססות טכנולוגיות רפואיות מתקדמות.

 

שיטות וחומרים למיצוק טבעי של עור הפנים:

מיצוק טבעי של עור הפנים מתבסס על שימוש בחומרים טבעיים, בעלי תכונות מיטיבות, נוגדי חמצון, עשירים בוויטמינים ובלחות מוגברת.

חומרים טבעיים למיצוק עור הפנים:

לימון – הלימון עשיר בוויטמין C ונחשב כחומר מזין המגביר את ייצור הקולגן ותורם למוצקות העור, ומסייע גם בהבהרת עור הפנים ובטשטוש כתמי פיגמנטציה.

דבש – משחרר לחות טבעית ומגביר את פעילות מולקולות המים בעור, ליצירת מראה זוהר.

שמן זית – הזנת העור באמצעות שמן זית מביאה להספגת העור בוויטמין A וויטמין E, התורמים למיצוק העור ולהגברת הלחות.

ניתן למצוא בתעשיית הקוסמטיקה גם תכשירי טיפוח והזנה המבוססים על חומרים אלה וחומרי מיצוק טבעיים אחרים.

 

מיצוק והצערת עור הפנים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות

לצד השיטות הטבעיות, ענף הרפואה האסתטית אינו נח על שמריו, ומספק טכנולוגיות מתקדמות ויעילות שמציעות את מיצוק העור בפנים במהירות, בהליך הנשען על ריאקציה של רקמות העור והשפעה עליהן, ומספק מיצוק עור הפנים ללא ניתוח וללא פעולה פולשנית אחרת.

הטיפול מתבצע באמצעות שתי טכנולוגיות מובילות:

#1 מיצוק עור הפנים בגלי רדיו – מיצוק העור באמצעות טכנולוגיית גלי הרדיו מתבסס על חימום רקמות העור, בדגש על רקמות השומן, לטמפרטורה גבוהה אך מבוקרת, אשר מיועדת להביא להתכווצות של רקמות השומן ולעידוד הפעילות המטבולית בעור.

פעילות זו מביאה לכיווץ סיבי הקולגן והרקמות ולמיצוק טבעי של העור, כמו גם לפעילות תאית מוגברת המאיצה את ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים בגוף, ולחידוש תאי העור. התוצאה הצפויה היא מרקם עור בריא בנפח מחודש ומוצקות טבעית של העור.

#2 מיצוק עור בלייזר – טכנולוגיית הלייזר מסייעת בשיקום מראה העור באמצעות הקרנת גלי לייזר באורכים שונים על גבי שכבת העור החיצונית, והחדרתם לשכבת הדרמיס המצויה מתחתיה.

ההליך יביא לקילוף טבעי של שכבת האפידרמיס ולהתחדשות תאי העור בתהליך של פילינג טבעי, חימום רקמות השומן ופיזור שלהן בצורה שווה במטרה להביא להשבת נפח ולהרמה של אזורי עור נפולים.

גם שיטת המיצוק באמצעות לייזר מביאה לעידוד פעילות מטבולית טבעית ולהגברת הייצור של קולגן המסייע בשיקום ובמיצוק העור.

הליך מיצוק העור בלייזר מסייע גם בטיפול במגוון ליקויים וצרכים נוספים של העור, מתאים כחלופה למתיחת פנים ללא ניתוח, יוצר חידוש טבעי של מרקם העור בכל הליך טיפולי ומביא לשיקום עמוק של הרקמות הפגועות תחת העור.

 

איך מתבצע הטיפול?

בשתי השיטות הטיפולים מתבצעים במרפאת אסתטיקה רפואית, על גבי עור פנים נקי למשעי, תוך העברת ידית המשדרת אל גלי הרדיו או הלייזר על גבי העור במספר חזרות, למשך כמחצית השעה.

במהלך הטיפול תיתכן תחושת צריבה קלה על העור כתוצאה מן החשיפה לחום.

ניתן להרחיב את הטיפול ובנוסף למיצוק עור הפנים לשלב גם מיצוק עור הצוואר למטופלים הסובלים ממראה צוואר נפול ומקומט.

הן טיפול מיצוק העור בגלי רדיו והן טיפולי המיצוק בלייזר מתבצעים במרפאה, בידי רופא מוסמך, וללא צורך בהכנות מוקדמות או בהרדמה משום סוג.

שני הסוגים מתבצעים באמצעות סדרת טיפולים הנעה בין 4-7 טיפולים. הפער בין טיפולי הלייזר יהיה ארוך יותר בשל הצורך בהמתנה להשלמת תהליך הקילוף הטבעי.

לאחר הטיפול לא נדרש זמן החלמה ולא קיימות מגבלות מהותיות, למעט הנחיות ניקיון וחיטוי העור והימנעות מחשיפה לקרינת השמש.

על פניו נראה כי שתי השיטות דומות זו לזו, ולמעשה המטופלים לרוב לא יחושו בהבדל. ההחלטה על סוג הטיפול המתאים מצויה בידי הרופא המטפל ונבחנת תחת שיקולים הנוגעים למרקם ועובי העור ומצבו, במטרה להביא לתוצאה האפקטיבית ביותר.

ניתן לומר כי שיטת הטיפול באמצעות לייזר מספקת תוצאת עומק טובה יותר ומתאימה יותר למטופלים בעלי נפילת פנים מהותית יותר, כמו גם כמענה למספר פגמים אסתטיים נוספים דוגמת קמטים וכמתי פיגמנטציה.

מיצוק עור הפנים באמצעות גלי רדיו מתאים יותר כטיפול מונע או כטיפול למקרים קלים של צניחת העור ורפיון קל.

מומלץ לפנות לטיפול במרפאה המציעה את קשת הטיפולים ושימוש במגוון טכנולוגיות, במטרה להבטיח המלצה רפואית המבוססת על צרכי המטופלים ומצב העור ולא על היצע השירותים במרפאה.

 

כמה עולה טיפול למיצוק עור הפנים? מחירים:

טווח מחירים לטיפולי מיצוק העור במרפאות האסתטיות:

מחיר טיפול מיצוק עור הפנים בגלי רדיו: 500-1200 ₪ לטיפול.

מחיר מיצוק עור הפנים בלייזר: 1500-3000 ₪ לטיפול.

 

מיצוק עור הפנים באופן טבעי או בקליניקה?

החיפוש אחר מענה לתופעות ההזדקנות מביא למתן הזדמנות גם לשיטות הביתיות, דוגמת השימוש בחומרים טבעיים ובתכשירי קוסמטיקה למריחה על העור, למרות שלו מציעים יתרונות מוגבלים.

ניתן להיעזר בחומרים הטבעיים ואף מומלץ לשלב טיפולים ביתיים ושגרת טיפוח, הזנה והגנה על עור הפנים, כטיפול מעכב לתופעות ההזדקנות.

יחד עם זאת חשוב לזכור כי היכולת של העור לספוג חומר באמצעות מריחה חיצונית מוגבלת במיוחד, ועי מדובר בטיפולים בעלי יעילות נמוכה יחסית.

טיפולי הלייזר והרדיו מסייעים למיצוק עור הפנים תוך הצגת תוצאות אשר ניכרות לעין כבר עם הטיפול הראשון, ומציגות אחוזי שיפור ויעילות גבוהים במיוחד לאורך הסדרה כולה.

ההבדל ניכר כמובן גם במחיר הטיפולים.

 

מדריכים על טיפולי פנים נוספים: פיסול אזור הפנים | הזרקות לפנים

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן