כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

מתיחת פנים ללא ניתוח

 

ענף האסתטיקה הרפואית מעמיד לרשות המטופלים והמטופלות הרבים שצובאים על פתחו מגוון פתרונות אנטי אייג’ינג מתקדמים, כמו מתיחת פנים ללא ניתוח, הנשענים על עקרונות הצערת המראה והעור, עיכוב תהליכי הזדקנות, ללא צורך בהליך הכירורגי שאפיין את הטיפולים המסורתיים.

 

מתיחת פנים ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח – להמחשה בלבד

 

 

מהי מתיחת פנים ללא ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח מתייחסת למספר אפשרויות טיפול הרמוניות לעור הפנים, ללא עיסוק בקמט או ליקוי אסתטי נקודתי.

השיטות עוסקות בטיפול נרחב המותאם למספר אזורים בפנים, במטרה למנוע את צניחת העור כתוצאה מאובדן המוצקות והגמישות, את מראה הקמטים וקמטוטי הפנים ואת השקעים והשינויים המבניים שיוצרים מראה מבוגר ולא אסתטי.

הליך מתיחת פנים כירורגי כפי שהיה נהוג בעבר, סיפק תוצאה טובה ומראה צעיר יותר למטופלות רבות, אולם היה כרוך בהליכי הכנה מוקדמת, סיכונים ותופעות לוואי, כמו גם צורך בהחלמה ממושכת.

הליך זה בוצע תחת הרדמה מלאה, כלל חדירה כירורגית, חיתוך והסרת עודפי עור, שימוש בתפרים ואלמנטים נוספים, שהפכו את הליך מתיחת הפנים ללא נגיש עבור כל אחד ואחת, הן בשל חוסר התאמה רפואית, הן בשל הקושי להתחייב להליך כירורגי מורכב ושיקום ארוך, והן בשל העלויות הכבדות שכרוכות בהליך כזה.

החדשנות הטכנולוגית ופיתוח מגוון שיטות עבודה וחומרים מתקדמים בענף הרפואה האסתטית, הולידו מספר שיטות למתיחת פנים ללא ניתוח, שמנגישות את הטיפול עבור כל מי שמבקש/ת לשקם ולשפר את מראה העור, בהליך רפואי קל יותר ובטוח ליישום.

 

איך מתבצעת מתיחה של הפנים בלי ניתוח?

מראה העור הנפול נולד כתוצאה מהליך טבעי שחווה עור הפנים לאורך השנים, כאשר הגוף מפחית בצורה ניכרת ואף מפסיק לחלוטין בייצור החומצה ההיאלורונית הטבעית שמביאה לשחרור של קולגן ואלסטין, ואחראית על מוצקות העור וגמישותו.

אובדן הרכיבים הללו, יוצר תהליך טבעי של גרביטציה- כוח המשיכה פועל על העור, ומביא לצניחתו כלפי מטה. הליך טבעי זה יוצר מראה של סנטר כפול, לחיים שקועות ונפולות, עור רפוי מעל העיניים, הופעת קמטים וליקויים אסתטיים אחרים.

 

מתיחת פנים ללא ניתוח באה לספק מענה הרמוני לכל הללו, ומתבצעת באמצעות שתי שיטות מובילות:

1. מתיחת פנים עם חוטיםמתיחת פנים עם חוטים היא שיטה מובילה ופופולרית, בה נעזרות נשים רבות (וגם לא מעט גברים שבוחרים שלא לקבל את פגעי הזמן והגיל), ומבוססת על פעולה של החדרת חוטים דקיקים תחת העור לצרכי מתיחה.

מתיחת פנים בחוטים מתבצעת בהתאמה אישית, לאחר תכנון תכנית הטיפול על ידי הרופא המטפל, והחדרת חוטים דקיקים מחומרים אשר מספגים לאורך זמן בגוף, במספר נקודות אסטרטגיות בפנים. החדרת החוטים מתבצעת באמצעות צינורית קנולה דקה ותוך פציעה מבוקרת ומינימלית של העור.

ניתן למקם את החוטים באזורים שונים במטרה לשלב בין מתיחה צידית של הפנים להרמת הפנים, כמו גם פיסול פנים ללא ניתוח בשיטה זו, תוך הרמה וחיטוב של הסנטר, הדגשת קו הלסת, תיקוני אי סימטריה ואחרים.

לאחר החדרת החוטים במיקומים הנדרשים בהתאם לתוצאה הרצויה, יבצע הרופא פעולה של מתיחה, הרמה וקשירה של החוטים, להותרת העור מתוח ומורם כנדרש. מתיחת פנים עם חוטים תביא לטשטוש של קמטים ולהחלקה שלהם, לעיצוב ולחיטוב ולמראה מוצק וצעיר יותר.

למי מתאים הטיפול? מתיחת פנים באמצעות חוטים מתאימה לנשים ולגברים בעשור הרביעי לחיים ויותר, אשר מבקשים לעכב את תסמיני ההזדקנות, לטשטש קמטוטי פנים קלים שהחלו להיחרט על העור, להרים עור נפול ולמנוע החמרה נוספת.

הטיפול אינו מתאים לבעלי/ות קמטים עמוקים, עודפי עור משמעותיים שנולדו כתוצאה מהרזיה קיצונית או לבעלי עודף משמעותי של רקמות רכות ורקמות שומן בפנים.

הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד.

 

2. מתיחת פנים בגלי רדיו – מתיחת פנים בגלי רדיו היא הליך טיפול שאינו פולשני העושה שימוש באנרגיה בתדר רדיו ושחרור חום מבוקר, לצורך הידוק והרמה של העור.

שחרור אנרגיית הרדיו על העור מביא לחימום הרקמה התת עורית, להתכווצות של סיבי הקולגן הרפויים, ולתוצאה כפולה של הידוק ומיצוק העור, כמו גם עידוד והמרצה של העור לייצור קולגן מחדש.

הליך זה אינו כולל כלל צורך בהזרקות, ומספק תהליך של התחדשות, שיקום ומיצוק של העור.

מתיחת פנים בגלי רדיו אינה דורשת כל סוג של הרדמה, ואינה כרוכה בכאב או בצרכי שיקום והחלמה.

שיטה זו מתאימה למטופלים צעירים יותר, בעלי ליקויים אסתטיים קלים, המבקשים לשקם את מראה העור כבר בתחילת הליכי הזדקנות שלו, ולמנוע החמרה.

לא נדרשות הכנות לטיפול ומדובר בטיפול שמתאים בעיקר לנשים, בשל ההבדלים בעובי ובמרקם העור.

עוד על טיפול בגלי רדיו

 

אילו אזורים בפנים ניתן למתוח?

שיטות מתיחת פנים ללא ניתוח מתייחסות לטיפול הוליסטי ומלא לפנים, ופחות מתאימות למתיחה  נקודתית ולמתן מענה לליקוי אסתטי דוגמת: שקעים תחת העיניים או קמט נקודתי.

ליקויים אלו יוכלו לקבל מענה מיטבי יותר באמצעות הזרקה מקומית של חומרי מילוי לאזור הרצוי, להשבת נפח, עיבוי ומילוי קמטים. בין חומרי המילוי המומלצים: חומצה היאלורונית ממגוון יצרים ומותגים דוגמת: רסטילן, ג’ובידרם, או חומרים מבוססי קלציום דוגמת רדיאס.

מתיחת פנים ללא ניתוח תספק מענה לשיפור מראה ומרקם הפנים כולו, כאשר היא מספקת מענה למגוון אזורים וצרכים:

 • מתיחה צדית לטשטוש קמטים סביב העיניים
 • מתיחה והרמה של הסנטר לטשטוש סנטר כפול
 • מתיחה של הלחיים כלפי מעלה להדגשת עצמות לחיים ולטשטוש שקעי לחיים.
 • מתיחה והרמה של המצח לטשטוש קמטי הבעה ולמניעת מראה המצח הנמוך
 • מלבד המענה מראה הפנים, ניתן לבצע גם מתיחת צוואר בלי ניתוח, כמענה לקפלי הצוואר הנוטים להעמיק עם הגיל וליצור מראה מבוגר. מתיחת הצוואר תביא לטשטוש הקמטים וליצירת הפרדה מיטבית בין הראש לצוואר, ומומלצת כטיפול משלים למתיחת הפנים במקרה הצורך.

 

יתרונות של מתיחת פנים ללא ניתוח

היתרונות הבולטים שבביצוע הליך מתיחת פנים ללא ניתוח:

 1. הליך רפואי אשר מתאים למגוון רחב יותר של מטופלים.
 2. הליך לא פולשני, ללא צורך בהתערבות כירורגית, מה שמפחית סיבוכים אפשריים דוגמת: סיכוני זיהום, פגיעה עצבית ופגיעה ברקמות.
 3. הליך המבוצע ללא צורך בהרדמה מלאה, על הסיכונים הכרוכים בה.
 4. החלמה מידית ומירה ללא מגבלות וצורך בהליך שיקום והחלמה ממושך.
 5. ניתן לטיפול גם במקרים של ליקויים אסתטיים קלים.
 6. מחיר ההליך נמוך באופן משמעותי ביחס להליך מתיחת פנים כירורגית.

 

חסרונות הטיפול

חסרונות הבחירה במתיחת פנים ללא ניתוח נוגעים הן ביעילות הטיפול, שבמקרים מסוימים עשוי להיות לא מספק בהשוואה לניתוח מתיחת פנים, והן בעמידות הטיפול המוגבלת יותר:

מתיחת פנים באמצעות חוטים תספק עמידות לתקופה בת 9-12 חודשים (בהתאם לסוג החוטים ולהליך הספיגה שלהם בעור).

מתיחת פנים בגלי רדיו דורשת התמדה בסדרת טיפולים בת 4-5 טיפולים, ובהמשך תחזוקה וביצוע טיפול בודד מדי כחצי שעה.

 

כמה עולה מתיחת פנים בלי ניתוח? טווח מחירים:

מחיר מתיחת פנים ללא ניתוח עשוי להשתנות, בהתאם לשיטת הטיפול, מצב העור וצרכי המטופלים ועל פי המוניטין המקצועי של הרופא המטפל.

עלות מתיחת פנים בחוטים עומדת על 5,000-15,000 ₪

עלות מתיחת פנים בגלי רדיו צפויה עמוד על 500-1500 ₪ לטיפול יחיד.

 

מהן התוצאות הרצויות של ההליך

התוצאות הרצויות של כל טיפול אסתטי רפואי הן לתוצאה אופטימלית, החלקת קמטים מלאה, מראה עור מורם ומוצק ומראה צעיר בשנים רבות.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי מדובר בהליכים אשר מסייעים מאוד בשיקום נזקי הזמן, אולם לא תמיד יספקו את התוצאה האופטימלית.

חשוב להיוועץ ברופא המטפל בטרם בחירת סוג הטיפול, לתיאום ציפיות ולעתים לקביעת טיפולים משלימים על פי צורך.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן