כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

פרופילו

 

פרופילו הוא חומר מסדרת החומצות ההיאלורוניות, אשר נותן מענה לטיפולי אנטי אייג’ינג, וזוכה לפופולריות רבה בקרה המטופלים והמטופלות בענף.

ענף האסתטיקה הרפואית זוכה לחדשנות טיפולית ולמגוון פתרונות בתחום האנטי אייג’ינג, הן בזכות טכנולוגיות מתקדמות והן בזכות פיתוח של חומרים עשירים ברכיבים פעילים בעלי רמת יעילות גבוהה ומוכחת.

 

פרופילו חומצה היאלורונית
הזרקת פרופילו לפנים – חומצה היאלורונית – מרפאות לוי

 

 

מהו פרופילו – PROFHILO?

פרופילו הוא חומר הזרקה ומילוי, מסדרת החומצות ההיאלורוניות, אשר בזכות תהליך ייחודי של קשירת המולקולות, מספק ריכוז גבוה המיוחד של חומצה היאלורונית, ובעל השפעה על תהליך הייצור של קולגן ואלסטין באופן טבעי, מה שמביא להתחדשות מטיבה של תאי העור.

 

ממה עשוי חומר המילוי פרופילו?

בשונה מחומצות מילוי אחרות, חומר הפרופילו מזוקק מחומצה היאלורונית בעלת מבנה מולקולרי היברידי, באמצעות תהליך קשירה של חומצות קצרות וארוכות, וייצוב שלהן על ידי שינויי טמפרטורה, ללא שינוי כימי של המולקולות, מה שיוצר חומר הזרקה ומילוי טהור ונקי לחלוטין.

השימוש בחומצה היאלורונית מסוג פרופילו מאפשר טיפולי אנטי אייג’ינג רחבים ומקיפים יותר, שכן יעילותו עולה על פני חומצות היאלורוניות אשר מתאימות להזרקה לצורך מילוי קמטים בלבד.

פרופילו הוא אמנם חומר המתאים לצורך מילוי קמטים, אולם בזכות הרכיבים ותהליך הייצור הייחודי שלו, והיכולת שלו להביא לייצור קולגן ואלסטין טבעי, מאפשר טיפול מקיף בכל עור הפנים ואת הצערתו בצורה מיטבית, תוך מילוי והשלמה של נפחים, יצירת אלסטיות וגמישות, העלמת קמטוטי גיל וקמטי הבעה, מענה לבעיות פיגמנטציה וחידוש מלא והצערה של עור הפנים.

 

יתרונותיה של חומצה היאלורונית מסוג פרופילו

חומצה היאלורונית מסוג פרופילו טומנת בחובה מספר יתרונות בולטים על פני טיפולים דומים:

  • חידוש רקמת העור – כאמור, מדובר בטיפול שמעבר למילוי ולמענה הנקודתי שהוא מספק באזור ההזרקה, מביא לחידוש רקמות העור באופן טבעי ובאמצעות עידוד ייצור של אלסטין וקולגן, החומרים האחראים על גמישות העור.
  • הזרקות מועטות – בשונה מטיפולי מזותרפיה, המיועדים להשיג תוצאה דומה וכרוכים בריבוי של הזרקות תת עוריות, טיפול מקיף לפנים באמצעות הזרקת פרופילו מתבצע באמצעות שניים עד שלושה מפגשים טיפוליים בלבד, ותוך כמות נמוכה באופן משמעותי של זריקות, בהתאמה לצורך.
  • פיזור מיטבי של החומר בעור – פרופילו נוטה להתפזר בעור בצורה טבעית, להביא למראה צעיר יותר ולעור פנים רך וגמיש יותר, ונחשב ליעיל יותר ביצירת מראה סימטרי ומדויק.
  • עמידות – עמידות הטיפול ארוכה יותר ביחס לטיפולים באמצעות חומצות היאלורוניות אחרות.
  • אינו אלרגני – פרופילו הוא חומר טבעי בכל מאת האחוזים ואינו כולל רכיבים אלרגניים או חומרים שעשויים להידחות על ידי הגוף, מה שהופך אותו לבטוח במיוחד.

 

פרופילו לפני ואחרי
פרופילו לפני ואחרי – מרפאות לוי

 

איך מתבצעת הזרקת פרופילו?

חומצת פרופילו מוחדרת אל העור באמצעות פעולת הזרקה עדינה, ומתאימה למספר רב של שימושים ותועלות:

  • פרופילו למילוי קמטים – ניתן להזריק חומצת פרופילו ישירות אל עומק הקמט, ולזכות המענה למילוי הקמט ולטשטוש עד העלמה מוחלטת שלו. פרופילו הוא חומר מילוי המתגבש ומתפזר בתוך העור ויוצר מילוי אופטימלי ועמיד, ונחשב ליעיל מאוד בטיפול בקמטים.
  • פרופילו לצוואר – בזכות יעילותו הגבוהה במילוי קמטים, חומצה היאלורונית פרופילו לצוואר מספקת מענה וטיפול מיטבי בטיפול בקמטי הצוואר הבולטים לעין, אותם לא ניתן להסתיר באמצעות איפור או טיפול חיצוני בלבד. באמצעות הזרקת פרופילו בין קמטי הצוואר- הקמטים מיטשטשים ועור הצוואר זוכה לגמישות מחודשת ולמראה צעיר.
  • גב כף היד – העור בכף היד הוא עור דק ועדין במיוחד, ולאורך השנים כפות הידיים זוכות לקמטים ולביטוי מוחשי לתהליכי ההזדקנות. הזרקת חומצה היאלורונית פרופילו בכף היד, מביאה לחידוש מראה העור ולהצערתה מחדש.
  • מתיחת פנים ללא ניתוח – הזרקת פרופילו משמשת גם לצורך מתיחת פנים ללא ניתוח או הליך כירורגי ניתוחי, באמצעות הזרקה מבוקרת למספר נקודות שונות בעור, למילוי, לפיסול, להצערה ולמתיחה טבעית של העור, בצורה סימטרית ומדויקת, בתהליך פשוט ליישום.

הטיפול מתבצע ללא הרדמה, באלחוש מקומי בלבד, ואורך דקות אחדות בסך הכל. לאחר הטיפול תיתכן רגישות מקומית, הופעה של שטפי דם ואדמומיות- תופעות שצפויות לחלוף בתוך ימים אחדים. תוצאת ההזרקה המיטבית תתבסס ותתקבע בפרק זמן בן שבועיים ימים.

 

טווח מחירים של הזרקת פרופילו בישראל

בדומה לטיפולי הזרקות אחרים, מחיר טיפול הזרקת פרופילו נקבע בהתאם לאזור טיפול, כאשר כל אזור טיפול דורש לרוב מזרק אחד של חומר. מחיר מזרק פרופילו נע בין 2500-4500 ₪.

ההזרקה מתבצעת במרכזים טיפוליים לרפואה אסתטית, על ידי רופאים מוסמכים ומורשים בלבד, והמחיר נקבע על ידי המרפאה ואינו מפוקח.

 

פרופילו או רדיאס – ההבדל בין חומרי המילוי

בעוד שחומצה היאלורונית מסוג פרופילו היא חומצה טהורה הנוצרת בתהליך שינויי טמפרטורה שמביאים לקשירה ולחיבור של המולקולות, רדיאס הוא חומר מילוי אשר עשוי מסידן – מחומר הקלציום.

שני החומרים מגלים יעילות מוכחת במילוי של קמטים ומובילות בענף הרפואה האסתטית כחומר מילוי, כאשר הרדיאס אשר עשוי מגבישי סידן זעירים על בסיס מים, מתאים יותר לטיפול בקמטוטים זעירים דוגמת הקמטים שנוצרים סביב האף והפה, וכן בקמטוטים בכפות הידיים.

הרדיאס מספק מענה נקודתי במילוי הקמט, בהתפחה ובהוספת נפחים באזורים שקועים. לעומתו הפרופילו מספק מענה לטיפולים רחבים יותר, חידוש והצערה של עור הפנים, טיפול בקמטי צוואר, טיפול בקמטי הבעה עמוקים וחלופה לטיפולי מזותרפיה להצערת העור.

 

עמידות טיפול פרופילו – לכמה זמן מחזיק פרופילו ותוצאות ההזרקה?

פרופילו מוכר כחומר עמיד יותר ובעל אורך חיים ארוך יותר מחומצות היאלורוניות אחרות. אריכות הטיפול תלויה במצב הראשוני של העור, במיקומי ההזרקה ובכמות החומר המוזרק לעור.

ככלל, מספיק טיפול אחד של הזרקת חומצה מסוג פרופילו, לקבלת תוצאה טובה ולראיה של שיפור משמעותי במראה העור.

יחד עם זאת, לקבלת תוצאה מיטבית ועמידה לאורך זמן, ההמלצה היא לביצוע של שניים ועד שלושה טיפולי הזרקות, בהפרשים של חודש זה מזה.

בביצוע הטיפול המלא על פי ההמלצה והצורך של עור הפנים – העמידות הצפויה היא לתקופה בת 18-24 חודשים.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן