כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

טיפולים אסתטיים

בין טיפולי האסתטיקה שאנחנו מציעים במרפאות לוי

 

עולם האסתטיקה הרפואית הולך ומתפתח ואינו שוקט על שמריו, כאשר הרפואה המתקדמת מסייעת בפיתוח של טכנולוגיות וחומרים שונים המאפשרים טיפולים אסתטיים מתקדמים, נגישים, יעילים ובטוחים לשלל ליקויים וצרכים.

 

 

מהם טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים לנשים הם למעשה מגוון טיפולים אשר מספקים מענה לבעיות אסתטיות שונות, שאינן בעיות רפואיות. טיפולים אסתטיים נותנים מענה לבעיות עור הפנים, מילוי קמטים, טיפול בכתמי פיגמנטציה, שיפור גמישות ומרקם העור, פיסול הפנים ותיקון ליקויים מבניים, טיפולים אסתטיים לפנים או לצוואר , טיפולים אסתטיים לשיניים ולצרכים נוספים.

טיפולים אסתטיים נולדו כמענה לצורך לטפל בכל הפגמים, וכחלק מתרבות אנטי אייג’ינג, ובעיקרם כחלופה לניתוחים כירורגיים ששימשו בעבר כפתרון העיקרי לבעיות אסתטיות.

החלופה כיום היא טיפולים אסתטיים ללא ניתוח הנשענים על טכנולוגיית הלייזר, גלי הרדיו והזרקות, כמענה לטיפול בפגמים אסתטיים בעור הפנים ובאזורים נוספים.

 

טיפולים אסתטיים לעומת ניתוחים פלסטיים

עולה השאלה מדוע להעדיף טיפולים אסתטיים בטכנולוגיות חדשניות יחסית על פני הניתוחים, המייצגים את הגרסה הרפואית המסורתית וידועים כיעילים.

להלן השוואה במספר פרמטרים בין השיטות הטיפוליות:

פרמטרים לבחינה

ניתוח כירורגי

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

התאמת המטופל

ניתוח כירורגי מחייב התאמה של המטופל לטיפול, ביצוע בדיקות דם, א.ק.ג ובדיקות נוספות על פי צורך, כאשר במקרים רבים ניתוחים אסתטיים נדחים על הסף בשל מצב רפואי וחוסר נכונות ליטול סיכונים לצרכים שאינם הכרחיים.

מרבית הטיפולים האסתטיים כפופים לתשאול רפואי ובחינת התאמה למטופל, אולם ללא מצב רפואי חריג אין מניעה לבצעם ולא נדרשות בדיקות ייחודיות.

צורך בהרדמה

ניתוחים אסתטיים בשיטה המסורתית והכירורגית מתבצעים בהרדמה מלאה.

טיפולים אסתטיים מתבצעים ברובם תחת אלחוש מקומי בלבד.

סיכונים

הליך כירורגי הכרוך בהרדמה ובחדירה כירורגית טומן בחובו סיכונים רבים, נשימתיים, תפקודיים וסיכוני זיהום. ניתן לצמצם סיכונים אלו באמצעות ביצוע הניתוח על ידי מנתחים מורשים ומנוסים במסגרות רפואיות מפוקחות.

מיעוט בסיכונים. תופעות לוואי נדירות בלבד.

החלמה

החלמה מניתוח עשויה לארוך שבועות אחדים, מצריכה במקרים רבים מנוחה ומגבלות רבות על התפקוד השוטף וכרוכה בכאבים ואי נוחות.

 

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח וללא הרדמה אינם משפיעים על הגוף ואינם כרוכים בתקופה החלמה. במרבית המקרים ניתן לחזור לעבודה ולשרת החיים באופן מידי. ייתכנו מגבלות דוגמת הימנעות משמש או מפעילות מאומצת לאורך ימים ספורים לאחר הטיפול, ובהתאם לסוג הטיפול.

עלות

עלות התחלתית של ניתוחים בתחום האסתטיקה עומדת על אלפי שקלים לניתוח פשוט ויכולה להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים.

עלות התחלתית של טיפולים אסתטיים תעמוד על מאות שקלים לטיפול ועשויה לעלות ולהגיע לכדי אלפי שקלים, בהתאם לסוג הטיפול.

 

טיפולי אסתטיקה פופולריים בישראל

מדינת ישראל היא בין המדינות המתקדמות בעולם בתחום השירותים הרפואיים, ואינה מפגרת מאחור גם בתחום טיפולי האסתטיקה  רפואית. בין הטיפולים האסתטיים הפופולריים בישראל:

מילוי קמטים – טיפולי מילוי וטיפול בקמטים הם בין הטיפולים הנפוצים והנגישים. עור הפנים מאבד לאורך השנים מן הלחות הטבעית שלו ומן האלסטיות והגמישות, מה שמביא להיחרצות של קמטים באזורים שונים בפנים, המשווים למטופל מראה מבוגר. קיימות מספר שיטות לטיפול בקמטים, המתבססות בעיקרן על הזרקות לפנים, של חומרי מילוי וחומרים נוספים. בתחום ההזרקות בולטים במיוחד הזרקת בוטוקס – שימוש בחלבון רעלן עצבי אשר משתק שיתוק עדין את שרירי הפנים ומונע את הבעות הפנים אשר יוצרות את הקמטים, כמו גם הזרקה של חומצה היאלורונית – טיפול המתבסס על הזרקה של חומר טבעי המיוצר על ידי הגוף לאזור הקמט, מילוי שלו בתרכובת המספקת צמיגיות ואלסטיות ועידוד ייצור הקולגן בעור הפנים.

הזרקת שומן עצמי – הזרקת שומן עצמי משמשת אף היא לצורך מילוי קמטים ושיפור מראה ומרקם העור, אלא שבשונה מהזרקת הבוטוקס או החומצה ההיאלורונית, מדובר בטיפול שנשען על שומן טבעי הקיים בדוף. במסגרת התהליך מתבצעת שאיבה מאזורים בגוף בעלי עודף שומן (דוגמת הבטן או הישבן) ולאחר תהליך של סינון וניקוי, הזרקה של השומן לפנים. מדובר בתהליך מורכב יותר, אולם כזה שמספק תוצאות מדויקות, עמידות לאורך זמן רב יותר בהשוואה להזרקת חומרים סינטטיים, ומתאים למטופלים בעלי נטייה לאלרגיה ולדחייה של חומרים חיצוניים.

עיבוי ומילוי שפתיים – מראה השפתיים משפיע מאוד על הנוכחות ומראה הפנים, כאשר שפתיים דקיקות, סדוקות ו/או לא סימטריות מביאות מטופלות רבות אל מרפאות האסתטיקה הרפואית. הטיפול הנגיש והיעיל ביותר לשיפור מראה השפתיים הוא הזרקת חומר מילוי המעניק לשפתיים נפח, מתקן פגמים מולדים, מוסיף לחות ומאפשר תיקונים מבניים.

פיסול אף – בעבר ניתוחי אף היו נפוצים ביותר, בשל ההשפעה של אף עקום, בולט או בעל מבנה פגום על מראה הפנים כולו. ההליך הכירורגי כלל פגיעה בעצם, בדרכי הנשימה ואילץ את המטופלים לתהליך החלמה ממושך וקשה. כיום ניתן לטפל בשלל פגמים מבניים באף באמצעות חומרי הזרקה ומילוי, להרמת אף, יצירת מראה של אף סולד, השלמה בשקע העצם ופגמים נוספים.

טיפולים אסתטיים לסנטר – הצטברות של שומן בסנטר יוצרת במקרים רבים מראה של סנטר כפול, עבה ונפול. ניתן לטפל בסנטר במגוון שיטות טיפול ובהתאמה לאופי הבעיה והליקוי, החל ממתיחה והרמה באמצעות חוטים טבעיים בעור וכלה בהזרקת חומרי מילוי לחידוד ועיצוב במבנה והמראה הכולל.

 

איך לבחור קליניקה לטיפולים אסתטיים?

חשוב לדעת כי ישנם טיפולים אסתטיים אשר ניתנים לביצוע על ידי קוסמטיקאית וישנם כאלה המחייבים ביצוע על ידי רופא מוסמך. בבחירה של קליניקה לטיפולים אסתטיים מומלץ להתבסס לפני הכל על המלצות וחוות דעת של מטופלים ומטופלות. אל תסתפקו בהמלצות הקיימות באתר בית העסק, וחפשו מידע וחוות דעת באינטרנט וברשתות החברתיות.

פרמטר חשוב נוסף הוא מגוון הטיפולים המוצעים במקום. קליניקה המתמקדת בטיפול אחד או טיפולים בודדים בלבד, תכוון את המטופלים בהכרח לטיפולים אלו, ללא בחינת שאלת הצורך, ההתאמה והטיפול היעיל ביותר עבורם. במרפאה המספקת מגוון סוגי טיפולים ניתן יהיה לקבל ייעוץ והמלצות הפורסים שלל אפשרויות בפני המטופלים.

 

איך להתכונן לטיפולי אסתטיקה?

הכנות לקראת טיפול אסתטי תלויות בטיפול עצמו, כאשר ישנם טיפולים שאינם דורשים הכנה כלל וישנם כאלה המצריכים היערכות מוקדמת. כל הטיפולים האסתטיים מצריכים תנאי טיפול סטריליים וביצוע הפעולה על עור נקי ומחוטא למשעי – פעולה אשר מתבצעת על ידי הרופא המטפל במקום.

ישנם טיפולים הדורשים הפסקת עישון לתקופה המקדימה לטיפול (דוגמת טיפולים אסתטיים לשיניים), ישנם כאלה המצריכים הימנעות מתרופות מסוימות בעיקרן תרופות מדללות דם וכדומה. חשוב להיוועץ ברופא המטפל בטרם המפגש הטיפולי ולקבל הנחיות איך להתכונן לטיפול בצורה הטובה ביותר, בהתאם לסוג הטיפול.

 

האם ישנם גם טיפולים אסתטיים לגברים?

נהוג להניח כי טיפולים אסתטיים מיועדים לנשים בלבד, אלא שמודעות הולכת וגדלה מצד גברים בישראל, כמו גם פיתוח שיטות טיפול שמתבססות על חזרה למראה הטבעי, בדגש על טיפול בפגמי הגיל, מביאה גם גברים רבים אל מיטת המטופלים, תוך שימוש בטכניקות טיפוליות המספקות מראה צעיר, נמרץ, טבעי, ומביאות לשיפור המראה והביטחון העצמי גם יחד עבור גברים רבים.

בין הטיפולים הנפוצים עבור גברים: הזרקת בוטוקס לטיפול בקמטים במצח ובין הגבות, מזותרפיה לשיפור מרקם העור, הרמת גבות ועפעפיים ונוספים.

עוד על טיפולים אסתטיים (גם לגברים) בסרטון הבא:

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן