כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

לכסון עיניים

 

לכסון עיניים והשאיפה למה שנקרא גם “עיני שועל” היא כמיהה שנולדה כחלק מתרבות היופי המערבית הנמשכת למראה האקזוטי, השונה והמעט מסתורי.

העיניים הן בעלות השפעה רבה על מראה הפנים כאשר צבע העיניים וגודל יוצר את החותמת הייחודית. טרם נמצאה השיטה לשינוי צבע העיניים דרך קבע ובמראה טבעי, אולם סוגי טיפולים ללכסון עיניים עשויים לספק מראה ייחודי ומושך ולהעניק חותמת ייחודית למראה הפנים.

 

לכסון עיניים - עיני שועל - מתיחת עיניים
לכסון עיניים – עיני שועל – מתיחת עיניים – מרפאות לוי

 

 

מהו לכסון עיניים?

לכסון עיניים הוא הליך רפואי המתבצע באמצעות מגוון שיטות במטרה ליצור מראה של עין צרה וארוכה יותר הזוכה ללכסון כלפי מעלה בקצה שלה, מה שמעניק מראה חתולי ואקזוטי.

ניתן להשיג את המראה הרצוי באמצעות מגוון שיטות ארעיות או קבועות, כאשר הפרוצדורה מכונה לעתים גם “עיני שועל” או “עיני חתול”.

הפרוצדורה מתבצעת באמצעות הליך של מתיחת עיניים בחוטים או בהזרקה של חומצות היאלורוניות לפיסול ועיצוב הפנים.

ניתן להגיע לתוצאה הרצויה באמצעות איפור, אולם מטבע הדברים מדובר בתוצאה אשר תקפה לטווח של שעות ספורות בלבד ועל מנת לשמר את המראה נדרשת השקעה כספית באיפור איכותי ותחזוקה יום יומית, כמו גם מיומנות ביצוע שלא לרבות יש.

פתרון נוסף ליצירת לכסון עיניים באמצעות איפור שיהיה גם עמיד יותר הוא לכסון עיניים באמצעות איפור קבוע. מדובר למעשה בהזרקה של פיגמנטים ושרטוט בדומה לקעקוע, אולם תוך שימוש בצבעים עמידים פחות והזרקה לשכבת עור עליונה יותר מה שמספק תוצאה שמחזיקה מעמד תקופה בת חודשים אחדים, כשישה עד שמונה חודשים.

 

שיטות ללכסון עיניים

לתוצאה הרצויה ניתן להגיע גם באמצעות שיטות עמידות יותר. בין השיטות האמורות:

  • ניתוח עיני שועל (Fox eyes) – פעולה כירורגית פולשנית אשר במסגרתה מתבצע חתך באזור הגבות (מתחת לשיער הגבה במטרה למנוע הותרת צלקת נראית לעין), מתיחה של העור כלפי מעלה עד לנקודה הרצויה, הסרה של עודפי העור שנוצרו ואיחוי מחדש. בשיטה זו תתבצע מתיחה הן של העור שמצדי העיניים ומעל העפעף על מנת להביא לתוצאה מדויקת ולמראה סימטרי. חשוב לדעת כי מראה Fox eyes שמתקבל הוא מראה דומיננטי ומודגש הנותר לאורך שנים ארוכות. חסרונות השיטה הם: לפני הכל התהליך הינו כירורגי אשר מתבצע בהרדמה ודורש תקופת החלמה לא מבוטלת. וכן גם עמידות הטיפול אשר בשיטה הניתוחית הוא בלתי הפיך.

 

  • לכסון / מתיחת עיניים עם חוטים – בעבור מטופלות אשר מבקשות להימנע מהליך ניתוחי ללכסון העיניים ועם זאת לזכות בעיני החתול המלוכסנות והמרשימות עומדת האפשרות לביצוע הליך לכסון עיניים עם חוטים הנשען על הליך דומה הבא להחליף הליך כירורגי- מתיחת פנים. בשני ההליכים מוזרקים חוטים דקיקים מסוגים שונים, מתכלים או עמידים אל תחת העור בנקודות המתיחה הרצויות, כאשר החוטים מחוברים למחט דקה במיוחד ועם השלמת החדרתם תחת העור מתבצע תהליך של מתיחה וקשירה בהתאם לאפקט המתיחה הנדרש. מתיחה של הגבות, הרמת העפעפיים והעור הסובב את העיניים יביא להצרה של העין ולהארכתה תוך מתן דגש וקימור בסופה. שיטת מתיחת עיניים בחוטים קלה ופשוטה ליישום הרבה יותר מניתוח כירורגי אולם מוכרת כבעלת עמידות לטווח קצר יחסית ומטופליה מעידים על לא מעט תופעות לוואי דוגמת היווצרות קפלי עור מיותרים ובצבוץ של החוטים.

 

  • הרמת העיניים באמצעות שימוש בבוטוקס – השימוש בבוטוקס נפוץ בתעשיית הרפואה האסתטית בישראל כאשר הוא מתאים במיוחד לשימוש בשליש העליון של הפנים לרבות אזור העיניים. הזרקת בוטוקס היא למעשה הזרקה של רעלן אשר משתק את שרירי הפנים באזור ההזרקה שיתוק עדין ולמעשה מונע את היווצרות קמטי ההבעה על המצח, סביב העיניים ובין הגבות. השימוש בבוטוקס יביא להרמה של העפעף ולפתיחה של העין ושינוי המבנה שלה, מה שעשוי לספק תוצאה מרשימה במיוחד אולם לא בהכרח את מראה Fox eyes הרצוי. הזרקת הבוטוקס היא מהירה ונטולת כאבים, התוצאה מתקבעת בתוך ימים ספורים ומחזיקה מעמד לתקופה של 3-6 חודשים.

 

  • עיצוב העיניים באמצעות חומצה היאלורונית – השימוש בחומצה היאלורונית נפוץ מאוד ונותן מענה לשלל בעיות אסתטיות. מדובר בחומצה המסייעת במילוי קמטים. הזרקה של חומצה היאלורונית באזור העיניים תסייע במילוי השקעים שתחת העיניים ובשיפור מראה העור ועשויה להשפיע במעט על הרמת העור בצדי העיניים, אולם אין מדובר בשיטה המדויקת ביותר להשגת לכסון העיניים הרצוי.

 

  • ניתוח הרמת גבות אנדוסקופית – השיטה האנדוסקופית משלבת בין הדיוק ותוצאה הטובה שבניתוחים הכירורגים. הליך קל ופשוט ליישום המתבצע באמצעות יצירת חתך זעיר במיוחד ברקות והחדרת צינורות דקים לביצוע הפעולה ברמת דיוק גבוהה ותוך פגיעה מינימלית בעור. שיטה זו אינה נוטה להשאיר צלקות נראות לעין, מביאה לתוצאות טובות המשתמרות לאורך זמן ואינה כרוכה בסיכונים ובהליכים רפואיים מורכבים למטופל/ת. לכסון העיניים בשיטה זאת דורש רמת מיומנות גבוהה וניסיון של הרופא המטפל ולא רבים המכונים הטיפוליים שמציעים אותה.

 

ניתן לראות כי אפשרות מתיחת עיניים/לכסון עיניים ללא ניתוח באמצעות בוטוקס, חומצה היאלורונית או חוטים הן שיטות זמינות ונגישות יותר הניתנות לביצוע מידי ומביאות לתוצאה מהירה. אולם יעילותן מוגבלת והן אינן מספקות את רמת הדיוק שניתן להשיג באמצעות ניתוח “עיני שועל” כירורגי או אנדוסקופי.

 

מחיר לכסון עיניים – כמה עולה?

אחד השיקולים המשפיעים על המטופלות הוא שאלת המחיר. כמה עולה ללכסן עיניים בכל אחת מן השיטות. טווח מחירים של לכסון עיניים בישראל הוא רחב בשל ריבוי השיטות, כאשר שיטות ההזרקה, בוטוקס או חומצה היאלורונית נעים בין 1200-2500 ₪, ואילו שיטות הטיפול הכוללות ניתוח יקרות יותר ועשויות לעמוד על 8000-20000 ₪, בהתאם לאופי הטיפול.

 

הכנות לקראת ניתוח לכסון עיניים

ניתוח לכסון עיניים מצריך הכנה מוקדמת של המטופלת, בניהם:

  • הימנעות משימוש במדללי דם לפחות עשרה ימים לפני הניתוח.
  • עור פנים נקי למשעי, ללא איפור, קרמים או מוצרי טיפוח.
  • צום בן שמונה שעות בניתוחים המתבצעים תחת הרדמה מלאה.

 

החלמה מניתוח מתיחת עיניים

תקופת ההחלמה היא הדרגתית, כאשר ההוראות למטופל/ת לאחר הניתוח קובעות מנוחה בת כשבוע ימים והימנעות מפעילות גופנית, הימנעות מהרטבת האזור 24 שעות לאחר הניתוח, נטילת אנטיביוטיקה שלושה עד חמישה ימים לאחר הטיפול על פי החלטת הרופא המטפל למניעת היווצרות זיהומים, נטילת משככי כאבים על פי צורך, הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש, לאחר שבועיים ימים עם סגירת הפצעים והחתכים מריחה של משחה משקמת לעור ומעקב רפואי על ידי הרופא המנתח.

ענף האסתטיקה הרפואית מציעה טכנולוגיות רבות, חדישות ומתקדמות לצד פיתוח חומרים חדשים ויעילים הנותנים מענה לשלל בעיות אסתטיות, לעיכוב תהליכי הזדקנות ולשיפור המראה, בדגש על מבנה הפנים ומראה העור.

חשוב לבחור בקפידה בין הטיפולים המוצעים ולא להתפתות לכל חידוש כאשר הגורם המוביל להצלחת הטיפול הוא לפני הכל התאמת הטיפול למצב המטופל ולצרכיו.

חשוב לפנות לטיפול אל מול רופאים בלבד ולא להסתמך על מכוני קוסמטיקה ויופי בטיפולים מסוג הזרקות, מתיחת פנים ובוודאי טיפולים כירורגים וניתוחים.

מלבד ההיכרות עם שיטת הטיפול הרופא מביא את הידע וההיכרות עם האנטומיה של הפנים, הסיכונים, תגובות הגוף לחומרים ולסיטואציות וידע לספק מענה בכל מקרה חריג או מסובך יותר לטיפול.

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן