כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

בוטוקס בצידי העיניים

 

העור סביב העיניים מתאפיין ברמת דקיקות גבוהה, אשר גורמת לו להיות פגיע יותר, וחורטת עליו את פגעי הזמן תוך נטייה לפיתוח של שקעים וקמטוטים אשר יוצרים מראה מבוגר ולא מחמיא, ומביאים רבים (ובעיקר רבות) לחפש מענה באמצעות הזרקת בוטוקס בצידי העיניים.

 

בוטוקס בצידי העיניים
בוטוקס בצידי העיניים

 

 

טיפול בוטוקס לצידי העיניים

טיפול בבוטוקס הוא טיפול בהזרקה, אשר נשען על הזרקת חלבון רעלן מסוג בוטולינום – אנזים ייחודי בעל יכולת להחלשה ניכרת ועד לשיתוק של שרירים בפנים. פעילות החומר אינה מתבססת על מילוי קמטים בצידי העיניים עם בוטוקס, כי אם על מתיחה טבעית של העור באמצעות מניעת רפיון השרירים באזור זה.

 

למה נועד טיפול בוטוקס בצד העין?

הזרקת בוטוקס מתחת לעיניים ובצדי העיניים יוצרת שיתוק עדין של שרירי ההבעה, אשר אחראים להבעות הפנים שגורמות להיווצרות של קמטוטים סביב העיניים, ולמעשה יוצרת מתיחה טבעית של העור והחלקה של הקמטים ללא צורך בחומרי מילוי.

 

האם הזרקת בוטוקס בצידי העיניים מחליפה טיפול במילוי קמטים?

חומר הבוטוקס אינו חומר מילוי כי אם חומר אשר משפיע על תפקוד שרירי הפנים, ולמעשה מונע את המשך העמקת הקמטים, מה שחוסך את הצורך בטיפול באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית וחומרי מילי ונפח אחרים.

יעילות הטיפול והצורך בשילוב שלו עם טיפולים נוספים, תלויה לרוב בשלב בו בחרה המטופלת בביצוע טיפול בוטוקס בצידי העיניים, כאשר ביצוע הטיפול בשלב מוקדם יחסית יביא להחלקה מלאה של הקמטים, וטיפול לאחר מספר שנים בהן הקמטים נחרטו והעמיקו- ייתכן וידוש טיפול משלים באמצעות חומר מילוי.

 

לכמה זמן מחזיק הטיפול?

חומר הבוטוקס עמיד לתקופה בת כשישה חודשים, ומתפוגג בהדרגה. הקפדה על הזרקת בוטוקס בצידי העיניים מדי תקופה זו תשמר את התוצאה, תמנע המשך של התפתחות הקמטים, ובמקרים רבים תביא לאפקט מתמשך ולשיפור קבוע, ואף להארכת משך הזמן הנדרש בין טיפול אחד לזה שיבוא אחריו.

 

האם ניתן לבצע טיפול בוטוקס לשחור מתחת לעיניים

מלבד הזרקת בוטוקס לצדי העיניים לטשטוש והחלקה של קמטים, מטופלות רבות סובלות ממראה עייף ולא חיוני, בשל היווצרות של שקעים עגולים וכהים תחת העיניים.

שקעים אלו נוצרים כתוצאה מפגעי הגיל, אובדן הנפח והגמישות של העור, הידקקות של העור סביב העיניים מה שמביא לשקיפות ולחשיפה של נימים וכלי דם. העיגולים השחורים והכהים סביב העיניים אינם נוצרים כתוצאה מפעולת השרירים בפנים, ועל כן פחות יעיל יהיה לטפל בהם באמצעות בוטוקס.

ענף הרפואה האסתטית מציע מגוון טיפולים באמצעות חומרי מילוי ונפח אשר מספקים פתרון מצוין לבעיה, מילוי של הקמטים, עיבוי העור והוספת חומרים המשיבים את האלסטיות והגמישות לעור. בין החומרים המתאימים לטיפול בשקעי העיניים: חומצה היאלורונית, רדיאס, רסטילן.

 

טיפול בבוטוקס להחלקת קמטים סביב העין – כיצד מתבצע?

טיפול הזרקת בוטוקס יתבצע על ידי רופא מוסמך בלבד.

הטיפול יתבצע במרפאה ובתנאי סטריליות מוחלטים.

הטיפול אורך כ-15 דק’ ואינו מצריך הכנות מצד המטופל.

החומר מגיע במזרקים חד פעמיים, סטריליים ואטומים. כל מזרק ישמש לשימוש חד פעמי עבור המטופל בלבד.

הרופא יבצע את ההזרקה באמצעות מחט דקיקה, ויחדיר את החומר תחת שכבת העור הראשונית, במספר נקודות על פי צורך בהתאמה למיקום ולעומק של הקמטים.

פעולת ההזרקה עשויה להיות כרוכה בכאב קל, ניתן לבצע מריחה של חומר אלחוש בטרם הטיפול.

במטרה למנוע נפיחות חריגה או פגיעה בתחושה ולאתר אלרגיה אפשרית, הרופא המטפל יתחיל בהזרקת מינונים קטנים במיוחד של חומר ולבצע הוספה על פי צורך. מקרים מסוימים לאחר ההזרקה הראשונית יידרש מפגש טיפולי חוזר לצורך הוספת חומר כשבוע ימים לאחר הטיפול הראשון.

לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים ללא כל מגבלה (למעט איסור לשפשף את מקום ההזרקה ביממה שלאחר הטיפול- על מנת לאפשר לחומר ספיגה ופיזור טבעי תחת העור.

תוצאה הטיפול תיראה ברמה המיידית, אולם תגיע לתוצאה הסופית מקץ כחמישה ימים.

האזור הסובב את העין מתאפיין בעור דק וריבוי של שרירים זעירים. במטרה להגיע לתוצאה מיטבית חשובה במיוחד היכרות עם אנטומיית העין והשרירים והזרקה מדויקת ביד מנוסה.

 

כמה עולה בוטוקס לצידי העיניים?

עלות של טיפולי הזרקת בוטוקס וטיפולים אסתטיים בכלל אינה מפוקחת וניתנת להחלטת המרפאה / הרופא המטפל.

הרפואה האסתטית בכללותה בישראל אינה מצויה תחת סל הבריאות, ואינה מוכרת לצרכי החזר במסגרת ביטוחי שב”ן או ביטוחים רפואיים פרטיים.

טיפולי הזרקת בוטוקס הם בין הטיפולים הנגישים הן בשל התאמתם לכל סוגי המטופלים ומתן מענה למגוון צרכים, והן בשל מחירם שנמוך ביחס לחומרי הזרקה אחרים.

מחיר בוטוקס בצידי העיניים נקבע על פי כמות החומר/כמות המזרקים בהם נדרש הרופא לעשות שימוש, בהתאם למצב העור, מיקום ועומק הקמטים. עלות בוטוקס בצד של העין נאמד בעלות ממוצעת בת 400-1500 ₪ לטיפול. העלות כוללת טיפול השלמה ו/או תיקון על פי צורך.

 

האם הזרקת בוטוקס בצידי העיניים מתאימה לכל מטופל/ת?

הזרקת בוטוקס מתאימה לביצוע עבור נשים וגברים.

הטיפול מיועד לרוב למטופלים החל מן העשור השלישי לחיים ויותר.

הטיפול אינו מתאים לנשים בהיריון.

הטיפול אינו מתאים לחולים במחלות עצביות ובמחלות שרירים.

אחוז נמוך במיוחד באוכלוסייה סובל מאלרגיה לבוטוקס. לבחינת תופעה אלרגית במעמד הטיפול הראשון הרופא יבצע הזרקה מקומית של כמות מזערית של חומר לנקודה מסוימת בגוף, לבחינת ריאקציה. במידה של הופעת תופעה אלרגית לא ניתן יהיה לבצע טיפול בבוטוקס.

 

תופעות לוואי של בוטוקס בצידי העיניים

הזרקת בוטוקס בצדי העיניים היא בבחינת טיפול בטוח במיוחד, בעל סיכונים נמוכים במיוחד וכמעט שאינה כרוכה בתופעות לוואי.

לאחר הטיפול תיתכן נפיחות מקומית שתתפוגג בהדרגה ובאופן טבעי עם פיזור החומר תחת העור בצורה מיטבית.

במקרים מסוימים תיתכן הופעה של שטפי דם באזור ההזרקה.

חוסר סימטריה בין העיניים – ניתן לתיקון באמצעות הזרקה חוזרת.

 

אזורי הזרקה פופולריים נוספים: בוטוקס במצח | בוטוקס בין הגבות | בוטוקס בשפתיים

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן