כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

הזרקת רדיאס

 

אחד הטיפולים החדשניים והמבוקשים בתחום הרפואה האסתטית הוא הזרקת רדיאס, פיתוח חדשני של חומר טבעי אשר נותן מענה לבעיות אנטי אייג’ינג מסוגים שונים, לרבות מילוי שקעים, השבת נפחים ואף פיסול פנים ללא התערבות כירורגית.

 

רדיאס הזרקה
רדיאס – מרפאות לוי

 

 

מהו רדיאס?

בענף האסתטיקה הרפואית המוצרים חומצה היאלורונית ובוטוקס הם המוכרים והנפוצים יותר, אולם על אף יתרונותיהם הרבים, השוק אינו נח על שמריו, וללא הרף מתקיים פיתוח וגילוי של חומרים חדשים, המסייעים בעיכוב תהליכי הזדקנות ושיפור מראה העור, תוך חתירה ליעילות גבוהה יותר, עמידות ארוכת שנים, החדרה נטולת כאב, שמירה על בטיחות וצמצום של תופעות לוואי.

מטופלים רבים נתקלים במושג ושואלים מה זה רדיאס, כאשר זה מוצע במרפאות האסתטיקה השונות כמענה למגוון צרכים אסתטיים. הרדיאס הוא חומר מילוי, סמיך וצמיגי, שנועד להעלמה וטשטוש של קמטים, מילוי שקעים תחת העיניים, השבת נפח שאבד בלחיים ועוד.

 

ממה עשוי חומר המילוי?

חומר המילוי רדיאס עשוי מן החומר קלציום הידרוקסיל אפטיט, שהוא בסיס הסידן בגוף. למרות שמדובר בחומר אשר מיוצר באופן קפדני במעבדות רפואיות, הוא בבחינת חומר המזוהה על ידי הגוף כחומר טבעי, וזאת מאחר והרכב החומר דומה בהרכבו כמעט בכל מאת האחוזים לחומר אשר מיוצר על ידי הגוף ומוכר לו.

 

איך מתבצעת הזרקת רדיאס?

חומר המילוי רדיאס, בדומה לחומרי מילוי אחרים, מוחדר תחת שכבות העור באמצעות הזרקה עדינה וממוקדת, במחט דקיקה או באמצעות צינורית החדרה הקרויה קנולה.

באמצעות הזרקה עדינה ומדויקת ניתן להביא למילוי מיטבי ומדויק של קמטי הבעה וקמטים עמוקים שנחרצו לאורך שנים, להחלקה ולמיצוק של העור, לשיפור ושינוי במבנה הפנים באמצעות מילוי נקודתי ועוד.

 

האם הזרקת רדיאס למילוי קמטים כואבת?

בהרכבו התעשייתי הרדיאס מגיע במרקם צמיגי סמיך, מה שיכול להוביל לתחושת כאב ואי נוחות במעמד ההזרקה וההחדרה של החומר אל העור.

יחד עם זאת, במטרה להקל על תחושות המטופלים ולהימנע ככל הניתן מכאב, הטיפול מתקיים תחת השפעה של משחת אלחוש יעילה, אשר נמרחת ונספגת באזור הטיפול בטרם ההזרקה, ומפחיתה בעשרות אחוזים את תחושת הכאב.

הזרקת רדיאס אורכת זמן קצר בלבד, בהתאם לכמות הנדרשת ולאזורי ההזרקה, ותעמוד על דקות אחדות ועד כמחצית השעה לכל היותר, בטיפולי רדיאס מורכבים יותר.

 

לא רק לפנים – לאילו אזורים בגוף ניתן להזריק רדיאס?

הזרקה של חומרי מילוי בכלל, ורדיאס בפרט, מוכרים בעיקר בתחום ההזרקות בפנים, אולם משמשים למעשה למגוון שימושים ואזורי טיפול:

  • רדיאס לפנים – כאמור השימוש המוכר והפופולרי הוא שימוש בחומר רדיאס לפנים, למילוי של שקעים תחת העיניים, מילוי שקעים ואובדן נפח בלחיים, הזרקת רדיאס לסנטר למילוי ולעיצוב מחדש, רדיאס לקו הלסת לבניה מחדש, שיפוץ ויצירת מראה סימטרי של החלק התחתון בפנים, לעיצוב ולפיסול של הפנים.
  • רדיאס לאף – אמנם האף הוא חלק מן הפנים, אולם בשונה מטיפולי הפנים אשר מיועדים למילוי נפחים וקמטים, הזרקת רדיאס לאף מיועדת לתיקון ליקויים במבנה ובמראה האף, ליצירת מראה סולד יותר, שיפור סימטרי, מילוי גבנון באף וטיפול באף שקוע. הזרקת רדיאס לאף משמשת לפיסול אף, טיפול חלופי ויעיל לניתוח אף.
  • רדיאס לצוואר – הזרקת רדיאס לצוואר מספקת מענה לבעיית קמטי הצוואר, אשר מאפיינת נשים רבות, המתקרבות לגיל השלישי ועתים אף קודם לכן. עור הצוואר הוא עור דק אשר נוטה לסבול מקמטים, ויוצר לעתים מראה מבוגר ומזוקן, אותו קשה להסוות באמצעים קוסמטיים. הזרקת רדיאס לצוואר משמשת למילוי הקמטים הללו בצורה מיטבית, כמו גם להגברת ייצור האלסטין, ושיפור כללי של מראה עור הצוואר.

 

לכמה זמן מחזיקה התוצאה של הזרקת רדיאס?

עמידות טיפולי הזרקת רדיאס תלויה בגורמים רבים, בניהם אזור הטיפול ומצב העור של המטופל/ת. ככלל, ניתן לראות כי רדיאס הוא בין חומרי המילוי העמידים יותר, והזרקת רדיאס לצורך מילוי קמטים ושקעים עשויה להחזיק מעמד לתקופות ארוכות, לעיתים אף שנתיים ימים.

התוצאות ניכרות גם לאחר התפוגגות החומר מן הגוף, ורופאים מספרים כי לאחר מספר מחזורי טיפול תוך התמדה בהזרקה על פי צורך, מצב העור משתפר פלאים ואך משמר את התוצאה לתקופות ארוכות יותר.

 

תופעות לוואי אפשריות של הזרקת רדיאס

תופעות הלוואי הצפויות לאחר הזרקת רדיאס נוגעות בעיקרן לפעולת ההזרקה ולא לחומר עצמו, בניהן: הופעת אדמומיות, נפיחות ושטפי דם סביב אזור ההזרקה. אלה צפויים לחלוף בתוך ימים אחדים ועד לשבועיים, וניתנים לטיפול באמצעות הנחת קומפרסים קרים על הפנים- בהתאם להנחיות הרופא המטפל.

תוצאת הטיפול תהיה ניכרת באופן מידי, אולם תוסיף להתגבש באמצעות פיזור החומר בעור ועד להגעה לתוצאה האופטימלית, מקץ כשבוע ימים.

ייתכנו מקרים בהם בשל חוסר סימטריות ו/או פיזור לא מדויק של החומר יידרשו תיקונים אשר יתבצעו באמצעות הזרקה חוזרת, לאחר התגבשות החומר תחת העור וההגעה לתוצאה הסופית.

 

יתרונות וחסרונות של רדיאס ביחס לחומרי מילוי אחרים

בבחינת היתרונות והחסרונות של הרדיאס, נבצע השוואה לחומרי מילוי אחרים אשר קיימים בשוק, כאשר חומר המילוי המוביל והמוכר הוא חומצה היאלורונית:

חומצה היאלורוניתרדיאס
סוג תרכובתחומר המתבסס על גליקוזאמינוגליקאן לא גופרתי אניוני אשר קיים ברקמות החיבור בגוף, ברקמות האפיתליות וברקמות העצביות. הרכב החומר המתועש זהה להרכב החומר הטבעי ונספג בגוף באופן טבעי ללא תופעות של דחייה.חומר המתבסס על קלציום הידרוקסיל אפטיט- עליו מתבסס הסידן בגוף, ואף הוא כולל רכיבים טבעיים ומתמזג בגוף באופן טבעי וללא סימני דחייה של הגוף.
אופן היישום והחדרת החומרהזרקה באמצעות מחט או קנולההזרקה באמצעות מחט או קנולה
עמידות הטיפולהזרקת חומצה היאלורונית מספקת מענה לתקופה בת כחצי שנה, ולאחריה קיים צורך בחידוש הטיפול באמצעות הזרקה חוזרת.בזכות הרכבו הייחודי ורמת הצמיגיות של הרדיאס מדובר בחומר הנשאר בגוף לאורך זמן רב יותר, בהתאם לאזור הטיפול ולמצב העור של המטופל/ת, ועשוי להחזיק מעמד לתקופה בת 12-18 חודשים. הרדיאס גם מביא לשיפור התפקוד של העור ולייצור טבעי של קולגן ואלסטין, מה שמביא לשימור ולשיפור מצב העור לאורך זמן.
מחיר רדיאסמחיר טיפול בחומצה היאלורונית: מחיר החומצה ההיאלורונית נקבע על פי כמות המזרקים הנדרשת ועל פי אזורי הטיפול. קיימים מספר סוגי תרכובת של חומצה היאלורונית כאשר עלות מזרק עומדת בממוצע על: 1000-2000 ₪.מחיר טיפול רדיאס : רדיאס הוא חומר חדשני ויקר יותר מחומצה היאלורונית, ומתומחר על פי כמות זריקות נדרשת, כאשר טווח מחירים של טיפול הזרקת רדיאס בישראל עומד על בין: 2500-3500 ₪ לזריקה.

 

הזרקת רדיאס לגברים

חומר הרדיאס נמצא כיעיל במיוחד לטיפול בעור הפנים של גברים, אשר הוא בעל מאפיינים שונים, וגברים רבים אר מבקשים לשמר מראה צעיר וטבעי, ולהימנע מחריטת קמטי הבעה וקמטי התבגרות, פונים אל טיפולי הזרקת הרדיאס שמספקים עבורם מענה אופטימלי וארוך טווח, ומשמרים את המראה הטבעי והצעיר.

 

מי מוסמך להזריק רדיאס?

הזרקת חומרי מילוי בכלל ובתוכם הזרקת רדיאס – מאושרת לביצוע על ידי רופא מוסמך בלבד, אשר עבר הכשרה מתאימה בתחום הטיפול האסתטי ובהזרקת חומרי מילוי. להזרקה מדויקת ומקצועית קיימת חשיבות מכרעת הן בהצלחת הטיפול והן בעמידותו לאורך זמן.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן