כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

מיצוק צוואר

 

במטרה לתת מענה לבעיות האסתטיות בצוואר ולעכב את תהליך ההזדקנות שלו, פותחו בענף האסתטיקה הרפואית שיטות מתקדמות לטיפולי מיצוק צוואר ללא ניתוח.

עור הצוואר נוטה לאורך השנים לסבול מקמטוטים וקמטי צוואר, רפיון העור ונפילתו במראה הדומה לשקנאי, וחיבור עם עור הסנטר היוצר מראה של סנטר כפול. הצוואר הוא איבר חשוף למראה, ופגמיו נראים לעין באופן מודגש, שמסגיר את פגעי הזמן, גם כאשר עור הפנים מטופח למשעי, מה שמצריך טיפולי מיצוק צוואר.

ההזדקנות והפגמים של עור הצוואר עשויים להיוולד כתוצאה מגנטיקה ונטייה טבעית של העור לאבד מגמישותו הטבעית שמתגברת עם השנים, כמו גם בשל אורח חיים הכולל חשיפה מרובה לשמש ללא אמצעי הגנה על העור, הרגלי עישון ותזונה לקויה. כך או כך, מדובר בפגמים אסתטיים משמעותיים, שאינם בבינת גזירת גורל, וניתנים לטיפול באמצעים נגישים ויעילים.

 

מיצוק צוואר לפני ואחרי תמונה

 

 

מהו טיפול מיצוק צוואר?

טיפולי יצוק צוואר נשענים של טכניקות טיפוליות שאינן כירורגיות, ומטרתן לעבות את עור הצוואר, להגביר את האלסטיות והגמישות הטבעית שלו, למלא שקעים ואזורים שחוו נפילה מכורח כוח הגרביטציה לאורך השנים ולשפר את מרקם הצוואר.

ניתן לבצע מיצוק צוואר וסנטר בהזרקה של חומרי מילוי עמידים ואיכותיים, או להיעזר ב מכשירים למיצוק צוואר דוגמת טכנולוגיית הלייזר הפועלת באמצעות חימום והמסה של שומן הצוואר ושאיבתו.

 

למי מתאים טיפול למיצוק הצוואר?

טיפולי מיצוק צוואר מיועדים בעיקרם לנשים, לרוב מעל העשור החמישי לחיים, אשר מראה הצוואר הנפול, בעל עודף שומן ו/או עודף עור רפוי ונפול, מקומט ומבוגר. אין מניעה כמובן מלבצע טיפולי מיצוק צוואר גם לגברים, כאשר עובי העור ומרקם העור השונה אצל גברים ידרוש התאמה אישית של סוג הטיפול, כמות החזרות והחומר.

 

סוגי הטיפול הקיימים להידוק הצוואר

הטיפול המסורתי הנהוג לטיפול בפגמי עור הצוואר היה באמצעות מתיחת צוואר, הליך כירורגי שכלל הרדמה, סימון וחיתוך עור עודף ומתיחה של העור הקיים. מדובר בטיפול שנותן מענה לפגמים דוגמת עור צוואר רפוי ובעיות של קמטי צוואר עמוקים, אולם גם דרש הרדמה, הליך כירורגי מורכב, תפרים ותקופת החלמה לא מועטה.

טיפולי האסתטיקה הרפואית החדשניים יותר נשענים על הימנעות מניתוחים והליכים כירורגיים, וניצול של טכנולוגיות וחומרים לצורך מיצוק הצוואר.

בין שיטות הטיפול:

  • מיצוק צוואר ברדיאס – מיצוק צוואר באמצעות רדיאס הוא מיצוק צוואר המתבסס על הזרקה של חומר מילוי סמיך, עמיד ואיכותי, שמסייע בעיבוי עור הצוואר, הוספת נפח באזורים בהם הצוואר רפוי, עידוד ייצור הקולגן בעור הצוואר וכתוצאה מכך הרמה טבעית ושיפור הגמישות הטבעית של העור וכן פיסול ועיצוב מראה הצוואר והסנטר גם יחד. שיטה זו קרויה גם מיצוק צוואר טבעי, בשל התהליך הטבעי שהיא מעוררת בעור הצוואר והשיפור שהוא יוצר במראה ובמרקם.
  • מיצוק צוואר בגלי רדיו – טיפול בפגמי הצוואר באמצעות גלי רדיו הם בין הטיפולים היעילים, אשר נשענים על חימום אינטנסיבי ומדויק של אזורים שונים בצוואר, בהם קיימת הצטברות של שומן עודף שגורם לנפילת הצוואר ולמראה המבוגר. החימום מביא להמסה טבעית והתפרקות של השומן, כאשר מכאן ניתן לסלק את השומן העודף באמצעות שאיבה שלו או במקרים מסוימים באמצעות סילוק טבעי שלו דרך מחזור הדם. סילוק השומן העודף מביא להפחתת עודפי השומן בצוואר ולמראה ברבורי, צעיר ומחמיא יותר. עוד מידע כאן.
  • מיצוק צוואר בלייזר – טיפולי לייזר לצוואר פועלים באופן דומה לטכנולוגיית גלי הרדיו, כאשר גם הלייזר מביא יכולות חימום גבוהות מחד גיסא ומבוקרות ובטוחות מאידך גיסא. שתי השיטות נשענות על המסה של שומן עודף בצוואר וסילוק שלו. הלייזר מביא גם לשיפור המרקם הטבעי של העור, לטשטוש ולהחלקה של קמטים ומתאים לטיפול במגוון רחב של בעיות וליקויים.
  • מכשיר גלי רדיו בשילוב מחטים – מכשיר גלי רדיו בשילוב מחטים מצוי בקדמת הטכנולוגיה החדשנית, ומשלב בין העברת גלי הרדיו על כל התועלות שבהם, לצד מחטים מיקרוסקופיות הפועלות על עור הפנים ומביאות לכיווץ של הרקמה וליצירה של קולגן, מה שמביא לשיפור משמעותי במרקם העור ובהחלקת קמטי הצוואר. טיפול באמצעות טכנולוגיה זו מצריך מספר חזרות לאורך תקופה להגעה לתוצאה האופטימלית.
  • מתיחת צוואר באמצעות חוטים – מתיחה של הצוואר באמצעות חוטים מתבססת על הזרקה של חוטים זעירים באמצעות קנולה ייחודית לנקודות אסטרטגיות בצוואר, החוטים עשויים מחומרים המיועדים להתמזג בעור ולהיספג בו לאורך תקופה, ולאחר החדרתם לעור מתבצעת מתיחה וקשירה על ידי הרופא המטפל. הטיפול מדמה מתיחה כירורגית, אולם אינו כרוך בהרדמה ו/או בתהליכי החלמה ממושכים.

 

ההבדלים בין מיצוק צוואר למתיחת צוואר

מטופלות המבקשות לטפל בפגעי עור הצוואר מתקשות לעתים להבדיל בין הטיפולים השונים המוצעים בענף וההתאמה שלהם. מגוון הטיפולים הרחב נועד לספק מענה לכל סוגי העור והבעיות האסתטיות, אולם חשובה במיוחד התאמה אישית והמלצה של רופא מומחה המטפל באמצעות הכלים והטכנולוגיות המתקדמות, בהתאם למצב העור ולצרכי המטופלת.

בעוד שמתיחת צוואר באה לטפל בעודפי עור ו/או בקמטי הצוואר, מיצוק עור הצוואר מיועד לשפר את מרקם העור, לעבות אותו, לפסל ולבנות מחדש את תצורתו לתצורה מחמיאה ומותאמת.

טיפולי מיצוק צוואר ברובם מתבצעים בטיפול יחיד, בהזרקת חומרים בצורה מבוקרת לנקודות בצוואר לצורך מילוי ונפח המאפשר את פיסול הצוואר ולמילוי קמטים והחלקת העור. ניתן לשלב בין חומרים שונים להזרקה, המתבססים על חומצה היאלורונית ו/או שילוב של הזרקת בוטוקס לצורך שיתוק עדין של שרירים בצוואר הגורמים להיווצרות ולהעמקה של קמטים.

בתחום האסתטיקה הרפואית קיימת משמעות רבה לטיפולים משולבים, המביאים לתוצאה הטובה ביותר באמצעות ניצול מיטבי של האפשרויות.

 

כמה עולה מיצוק צוואר בישראל? מחירים

טווח מחירים לטיפולי מיצוק והידוק עור הצוואר ללא ניתוח תלוי במצב העור ובסוג הטיפול הרצוי.

חשוב לדעת כי ענף האסתטיקה הרפואית פועל כשוק חופשי- לא קיים פיקוח על המחירים וכל רופא/מרפאה רשאים לתמחר את השירות כראות עיניהם.

יחד עם זאת, ניתן להעריך את מחיר מיצוק צוואר הממוצע על פי הנהוג בשוק כמו גם על פי עלות החומרים והטכנולוגיה, ועמידות הטיפול.

סוג הטיפול

עלות ממוצעת

לכמה זמן מחזיקה התוצאה?

מיצוק צוואר בלייזר

מחיר מיצוק צוואר בלייזר יעמוד על טווח בן: 7000-12000 ₪.

הטיפול מתבסס על חידוש שכבות העור והזנתו באופן טבעי ועל כן עמידות הטיפול תלויה בגנטיקה ובשמירה על העור של המטופלת.

מיצוק צוואר בגלי רדיו

עלות טיפול מיצוק צוואר בגלי רדיו רחבה ותלויה בסוג המכשיר, שכן הטכנולוגיה מציעה מספר רב של סוגי מכשירים המספקים תוצאות שונות. טווח המחיר יעמוד על 9000-22000 ₪.

בדוה לטיפולי הלייזר גם גלי הרדיו משפרים ומשדרגים את מרקם העור ומזינים אותו, ועמידות הטיפול יכולה להחזיק שנים ארוכות, בהתאם לשמירה על הרגלים בריאים של המטופלת.

מיצוק צוואר בחוטים

מחיר מיצוק צוואר בחוטים יעמוד על 4000-9000 ₪.

עמידות הטיפול תחזיק בממוצע כ-18-24 חודשים

מכשיר משולב גלי רדיו ומחטים

עלות טיפול במכשיר משולב גלי רדיו ומחטים תעמוד על 5000-8000 ₪.

עמידות הטיפול יכולה להימשך שנים ארוכות. בממוצע עומדת על בין 3-5 שנים.

מיצוק צוואר בהזרקת רדיאס

עלויות הזרקת רדיאס תלויות בכמות ההזרקות וכמות החומר הנדרשת לצוואר. עלות מזרק רדיאס בודד תעמוד על 1500-3000 ₪, כאשר מטופלים עשויים להזדקק למזרק בודד ועד כארבעה מזרקים לצורך טיפול בפגמי צוואר.

 התמוססות של רדיאס בגוף אורכת כעשרים וארבעה חודשים.

 

הכנות לטיפול מיצוק הצוואר

טיפולי מיצוק צוואר ללא ניתוח נחשבים לטיפולים פשוטים ליישום שאינם דורשים הכנה מרובה מן המטופלים.

ככלל, כל טיפול בתחום האסתטיקה הרפואית מצריך אבחון מוקדם והמלצה של הרופא המטפל, על סמך בדיקה לצד תשאול רפואי.

הטיפול עצמו יתבצע על גבי עור נקי למשעי, לאחר רחצה במים חמימים וסבון, נקי מאיפור ו/או מתכשיטים.

מומלץ להרבות בשתייה ביום שקודם לטיפול, להגברת לחות העור.

במידה וקיימים מצבים רפואיים חריגים יש לדווח מראש לרופא המטפל.

 

החלמה והתאוששות מטיפול מיצוק צוואר

טיפולי מיצוק, הידוק ומתיחת הצוואר הם כאמור טיפולים שאינם כוללים התערבות כירורגית ועל כן מדובר בהחלמה קלה ומהירה כמעט ללא פגיעה באורח החיים של המטופלות.

כאשר מדובר בטיפולי הזרקת רדיאס או באמצעות הזרקה של בוטוקס, חומצה היאלורונית וחומרי מילוי אחרים – ייתכנו שטפי דם מקומיים, רגישות ונפיחות, תופעות אשר צפויות לחלוף באופן טבעי כעבור ימים אחדים. ניתן להקל ולטפל באמצעות הנחת קומפרסים קרים על האזורים הללו, מריחת משחה מרגיעה בהמלצת הרופא ומנוחה.

לאחר טיפול בגלי רדיו או טיפול בלייזר צפויה אדמומיות וגירוי מקומי אר יטופלו באמצעות משחה מתאימה.

הטיפולים כולם מתבצעים תחת הרדמה מקומית או אלחוש.

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן