כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

פילינג לייזר

 

טכנולוגיית הלייזר היא בין הטכנולוגיות המובילות בענף האסתטיקה הרפואית, כאשר בין הטיפולים המובילים ניתן למצוא פילינג לייזר לפנים, טיפול המספק מענה למכלול רחב של בעיות תחת קורת גג אחת.

 

פילינג לייזר נשים

 

 

מה זה פילינג לייזר?

המונח פילינג מתייחס לשיטה בה עור הפנים זוכה להתחדשות באמצעות קילוף של שכבות העור העליונות וחידוש שלהן. טיפולי הפילינג המסורתיים כללו שימוש בכימיקליים לצורך קילוף העור, או לחילופין שיטות קילוף מכאניות באמצעות שפשוף וקילוף ידני, שיטות שהוכיחו יעילות אולם גם פגעו במרקם העור והפנים פעמים רבות.

לעומת השיטות הללו, פילינג לייזר המכונה לעיתים גם פילינג לייזר קרבון CO2, מתבסס על הקרנה ממוקדת של אור וחום באמצעות קרינת הלייזר, לנקוות שונות בפנים על פי צורך, והסרה של שכבות העור הפגועות בלבד.

קילוף העור יתרחש באופן טבעי בימים שלאחר ביצוע הפילינג, ובתוך תקופה קצרה עור הפנים יזכה להתחדשות ולהטבה משמעותית.

 

למי מתאים טיפול פילינג בלייזר?

טיפולי פילינג בלייזר מתאימים לגברים ולנשים, לרוב בעשור הרביעי בחייהם, המבקשים לחדש את עור הפנים ולהעלים את חריטות ופגעי הזמן.

הטיפול מתאים לבעלי עור ממוצע וכהה, ונותן מענה לבעיות של פיגמנטציה, היווצרות קמטוטים וקמטים, עור נפול וחסר ברק, נזקי אקנה ופגמים חיצוניים אחרים. הטיפול יכול לספק מענה גם למטופלים ומטופלות צעירים יותר, אשר סובלים מליקויים ופגמים בעור מסיבות שונות.

טיפולי פילינג לייזר אינם מיועדים לבני נוער בתקופת ההתבגרות אשר סובלים מאקנה, שכן מדובר בבעיה הורמונלית, שעשויה לשוב גם לאחר חידוש של העור.

פילינג לייזר הוא טיפול אסתטי, כאשר ההגעה לתוצאה הסופית כרוכה בתהליך של התחדשות העור, ועל כן הטיפול אינו מתאים למי שמחפשים אחר פתרונות קסם מהירים.

 

סוגי פגמים ואזורי טיפול נפוצים באמצעות פילינג לייזר CO2

פילינג לייזר מספק מענה יעיל ומקצועי למגוון ליקויים אסתטיים:

  • טיפול בצלקות באמצעות לייזר – לאורך השנים עור הפנים עשוי לאסוף צלקות, שנולדו כתוצאה ממפגעים שונים, החל מאירועים חיצוניים דוגמת נפילות ותאונות, טיפולים רפואיים, כוויות, וכלה בצלקות שנותרו לאחר אקנה. צלקות כאלה הן ברון צלקות שטחיות, אולם מותירות מראה פגום ולא מחמיא על עור הפנים. טיפול בצלקות באמצעות לייזר מספק פתרון קילוף נקודתי לאזור הצלקת, סילוק של שכבת העור הפגועה והתחדשות שלה.
  • פילינג לייזר לטיפול באקנה – מחלת האקנה מאפיינת בעיקרה מתבגרים ובני נוער, אולם יכולה להופיע גם אצל מבוגרים בשלבים שונים בחיים. מחלת האקנה היא מחלה דלקתית של בלוטות החלב וזקיקי השער, ומופיעה בתצורת פצעונים מוגלתיים על גבי אזורים שונים בפנים. כאשר המחלה מופיעה בצורה ממוקדת ולזמן קצר ניתן להתמודד אתה באמצעות ניקוי הפנים, יבוש ובעזרת תכשירים שונים. במקרים קשים בהם מדובר באקנה כרונית קיימים טיפולי פילינג לייזר לטיפול באקנה, המסייעים בהעלמת הפצעים באמצעות קילוף שכבת העור והצמחה של עור חדש, בריא יותר.
  • פילינג לייזר מתחת לעיניים – האזור שמתחת לעיניים מתאפיין בשכבת עור דקיקה במיוחד, אשר מאבדת עוד מנפחה ומגמישותה לאורך השנים ונוטה לקמטוטים ולהופעת עיגולים שחורים, שקיפות והבלטה של נימי דם והיווצרות של שקעים, המשווים למטופל/ת מראה עייף ומבוגר. ביצוע של פילינג לייזר מתחת לעיניים מסייע בסילוק שכבת העור הפגועה והדקיקה והתחדשות של העור, מה שיביא להעלמת השקעים, הכתמים והקמטוטים הללו, ולמראה אסתטי, צעיר ובריא יותר.
  • פילינג לייזר לפנים – במקרים רבים מטרת הטיפול אינה דווקא מענה נקודתי לקמטים או לכתמים על גבי העור, אלא חידוש פני עור הפנים כולו, בשל מראה נפול, דהוי וחסר ברק, אובדן הגמישות הטבעית של העור ומראה נפול ומבוגר. ביצוע פילינג לייזר לפנים ניתן להתאמה אישית על פי צורך, והקרנה של קרן הלייזר על גבי כל שטח הפנים תסייע בקילוף כללי של שכבת העור ובהתחדשותו, בעור חדש במרקם צעיר, עשיר בלחות, גמיש ומלא ברק.

 

 

כיצד מתבצע טיפול פילינג לייזר? טכנולוגיות ושיטות טיפול

פילינג לייזר מתבססת על שימוש בקרינת הלייזר ליצירת פציעה מבוקרת וקילוף של שכבת העור, בצורה ממוקדת ותוך תרומה להתחדשות מהירה של העור. גם שיטה זו זוכה להתחדשות באמצעות מכשירים מתקדמים, בניהם 2CO קרבון והרמוני.

מהו פילינג לייזר CO2? פילינג לייזר בשיטת CO2 קרויה גם פילינג לייזר קרבון, נשענת על מכשיר לייזר אשר ייעודו המקרי שימש לטיפולים רפואיים שונים ברפואה הקונבנציונלית, אולם נמצא כמיטיב ויעיל גם לצרכים קוסמטיים ואסתטיים.

מדובר במכשיר המאפשר לקרינת הלייזר לחדור את העור בעומקים משתנים ובעוצמות שונות, מה שיוצר טיפול וורסטילי ואפשרות להתאמה אישית מדויקת, כמו גם ליצירת טיפול מודולרי המתאים את עצמו לאזורים שונים בפנים ומבטיח קילוף בעומק הרצוי ומתן מענה נקודתי למגוון רחב של ליקויים אסתטיים, תוך הגעה לתוצאות אופטימליות.

פילינג לייזר הרמוני – שיטת טיפול נוספת אשר מתבססת על טכנולוגיית הלייזר היא שיטת פילינג לייזר הרמוני, שיטה פרקציונלית המספקת מענה עדין במיוחד, וחודרת אל התאים המיועדים לייצור של קולגן ואלסטין, להגברת הייצור ולמראה עור מלא ומוצק.

 

פילינג לייזר – החלמה

טיפולי פילינג לייזר מתבצעים תחת אלחוש או הרדמה מקומית, למניעת תחושות של כאב ו/או אי נוחות אצל המטופלים. הפרוצדורה היא פרוצדורה פשוטה ליישום, אשר אינה מצריכה החלמה ממושכת, ללא אשפוז או מגבלות לאחר הטיפול.

ביומיים שלאחר הטיפול העור עשוי להיות נפוח או מגורה, והטיפול בו יתבצע באמצעות הנחת קומפרסים על אזורי הנפיחות, הקפדה על ניקוי תדיר של הפנים מספר פעמים ביום למניעה של חדירת לכלוך וזיהומים, ומריחת ווזלין למתן לחות.

האדמומיות תפחת בהדרגה ותהליך הקילוף המקומי או הכולל יתרחש בתוך כשבעה ימים. ניתן יהיה להסתיר את האדמומיות והקילוף באמצעות איפור עדין.

במקרה של נפיחות קיצונית אשר אינה יורדת באופן טבעי או באמצעות הנחת קומפרסים, ניתן לטפל בסטרואידים, בהמלצה ובהנחיית הרופא המטפל בלבד.

עם סיום תהליך הקילוף יחל העור בתהליך התחדשות הדרגתי, שיגיע לשיאו ולתוצאות האופטימליות שלו בתקופה בת כחודש ימים.

 

לכמה זמן מחזיקות תוצאות של טיפול פילינג לייזר

בשונה מטיפולי הזרקות או טיפולי אסתטיקה רפואית אחרים המתבססים על החדרת חומר בעל תוקף אל העור, פילינג לייזר מביא להתחדשות טבעית של עור הפנים, ולמעשה התוצאה יכולה להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

במטרה לשמר את התוצאה לתקופה ארוכה ככל הניתן ולעכב חזרה על תהליכי ההזדקנות והיווצרות של פגעי עור חדשים, חשוב לשמור על עור הפנים באמצעות חשיפה מועטה ומבוקרת לשמש, שימוש במוצרי הגנה לעור, שימוש במוצרי הזנה, הימנעות מעישון ותזונה מאוזנת.

 

מחיר פילינג לייזר לפנים

טווח מחירים לטיפול פילינג לייזר בישראל עומד על 12,000-25,000 ₪, כאשר עלות הטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול, מיקום וכמות ההקרנות הנדרשת.

מטבע הדברים פילינג לייזר כללי לפנים יעלה יותר מטיפול בכתם נקודתי באמצעות פילינג לייזר, ובכל מקרה נדרש אבחון מוקדם, הצעה לטיפול על ידי הרופא בהתאם לסוג העור וצרכיו, וקביעת המחיר בהתאם.

טיפולי פילינג לייזר שייכים לענף האסתטיקה הרפואית, אינם כלולים בסל הבריאות או בתכניות הביטוח הפרטיות, ומחיר הטיפולים אינו מפוקח.

יחד עם זאת, ניתן להשוות ולהעריך את המחיר הנהוג, ואף לקבל הצעות מחיר ממרפאות שונות, כחלק מהתנהגות צרכנית נבונה, אולם חשוב לפנות לרופאים מורשים ומוסמכים בלבד, בעלי הכשרה מתאימה, היכרות עם הטכנולוגיות השונות, ומתן מענה מקצועי ושירותי למטופלים.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן