כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

סקין בוסטר

 

עולם האסתטיקה הרפואית מגיע לגבהים חדשים ולצלחות יוצאות דופן בתחום עיכוב תהליכי הזדקנות והצערת עור הפנים, ובשילוב בין טכנולוגיות לפיתוח חומרים מביא את טיפולי סקין בוסטר (SKIN BOOSTER) כמילה אחרונה בתחום.

 

סקין בוסטר טיפול SKIN BOOSTER

 

 

מה זה סקין בוסטר?

טיפולי סקין בוסטר לפנים משלבים בין טכניקת הזרקה ייחודית לשילוב בין חומרים מתקדמים המתבססים בעיקרם על חומצה היאלורונית, ומביאים להעשרת הלחות בעור, להגברת ייצור הקולגן באופן טבעי, וכתוצאה מכך לשיפור משמעותי במרקם העור, בנפח שלו ובגמישות והאלסטיות שלו.

בשונה מטיפולי הזרקה של חומצה היאלורונית וחומרי מילוי אחרים לעור, טיפול הזרקת סקין בוסטר אינו בא לתת מענה לקמט מסוים או לפיסול אזורים בפנים, והאפקטיביות שלו נגזרת כתוצאה מפיזור חומרי ההזרקה על פני שטח עור הפנים, להצערת העור ולעיכוב תהליכי הזדקנות באופן רחב ואופטימלי.

ניתן למקד את השימוש בסקין בוסטר על פני אזורים שונים בפנים בהתאמה אישית, במטרה לשפר את התוצאה בהתאמה אישית לעור הפנים של כל מטופלת ומטופל.

טכניקת ההזרקה פועלת באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית במינון נמוך יחסית (ביחס לפעולת הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים) אל שכבת הדרמיס- שכבת הביניים של העור, בין שכבת העור העליונה, אפידרמיס, לשכבת השומן העמוקה, ההיפודרמיס.

מיקום החדרת החומצה מביא לשחרור של חומרים פעילים ולהגברה של פעילות עורית שבעבר התרחשה באופן טבעי, ומאטה לאורך השנים, ולקשירה של מולקולות מים מרוכזות חומצה ההיאלורונית אשר מועשרת בלחות, מה שגם מגביר את לחות העור, הברק הטבעי והמרקם, וגם מביא לשיפור משמעותי במרקם העור ובנראות שלו. טיפולי סקין בוסטר יוצרים מראה עור צעיר יותר, גמיש ומלא ברק, וכן מעשיר את הנפח הטבעי של העור ונלחם בכוח הגרביטציה הפועל עליו לאורך השנים.

 

מהו טיפול בוסטר לעור? אזורי טיפול ושימושים

כאמור, טיפולי סקין בוסטר לפנים מיועדים לספק מענה כולל למראה העור ולא לטפל בקמט או בליקוי נקודתי. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי מדובר במרקחת של חומרי הזרקה המותאמים בהתאמה אישית במינון ובריכוז לכל אזור בעור על פי הצרכים הייחודיים לו.

 

בין השימושים הבולטים לטיפולי SKIN BOOSTER:

סקין בוסטר לצלקות אקנה – צלקות אקנה הן צלקות זעירות אשר נוצרות כתוצאה מהחלמה שאינה תקינה של עור הפנים, לאחר מחלת אקנה פעילה. מחלת האקנה מאפיינת מתבגרים ובני נוער, אולם עשויה להופיע גם בשלבים אחרים בחיים, ומאופיינת בפצעים מוגלתיים ודלקתיים על גבי העור. האקנה מטופלת באמצעות שילוב בין טיפול תרופתי, טיפול במשחות ותכשירים חיצוניים והקפדה על תזונה ואורך חיים מותאם. במקרים מסוימים עיסוק בפצעים הללו, ניקוז של המוגלה ויצירת זיהומים נוספים, עשוי להוביל לפגיעה בעור הפנים, אשר מותירה עור פגוע במרקם גס ולא אחיד. טיפולי סקין בוסטר לצלקות אקנה מומלצים בשלב מוקדם ככל הניתן, כאשר העשרת העור בלחות ובאלסטיות בצורה ממוקדת- צפוי להביא להחייאת העור ושיפור במרקם שלו ולמוצקות טבעית שתטשטש ואף תעלים את צלקות האקנה.

סקין בוסטר במצח – המצח נוטה לפתח עם השנים קמטוטים וקמטים אשר נוצרים כתוצאה מריבוי של הבעות הפנים עליהן הוא אחראי. לקמטי הבעה ישנה נטייה להעמיק ולהיחרץ בפנים בכלל ובמצח בכלל לאורך השנים. הזרקה של סקין בוסטר במצח מתבצעת תוך זיהוי נקודות אסטרטגיות, ביחס למיקום שרירי המצח, למיקום הקמטים ולעומק שלהם. בזכות הפעולה הכפולה- החדרת הלחות לצד עידוד ייצור הקולגן והאלסטין, מתקבלת תוצאה טובה ויעילה וטשטוש כמעט מלא של הקמטים במצח. סקין בוסטר מתאים גם לטיפול קמט ההבעה העמוק שנחרץ בין הגבות. במקרים מסוימים לצורך שימור התוצאה לזמן ארוך יותר מומלץ לשלב גם הזרקת בוטוקס, המביא לשיתוק עדין של השרירים האחראים להיווצרות הקמטים.

סקין בוסטר מתחת לעיניים – העור שמתחת לעיניים הוא עור דק בעל נטייה למראה שקוף, מה שיוצר פעים רבות קמטוטים רבים, כמו גם שקעים עמוקים וכהים תחת העיניים. השימוש בסקין בוסטר משלב בין היכולת של חומצה היאלורונית להוות חומר מילוי יעיל, להשיב את הנפח לעור הנפול מתחת לעיניים, ולהעניק ריכוז לחות גבוה שיביא להחלקת הקמטים ולמראה צעיר ורענן יותר של הפנים. עוד על מילוי שקעים בעיניים.

סקין בוסטר לצוואר – עור הצוואר מושפע מאוד משינויים במשקל הגוף, ועקב כך נוטה לאורך השנים לקפלים ולקמטים רבים. גם כאשר עור הפנים נשמר ומטופח, מראה צוואר מקומט יעניק חזות מבוגרת ומראה שאינו מחמיא. הצוואר הוא איבר שחשוף למראה במרבית הזמן (במדינת ישראל בה זורחת השמש למעלה משלוש מאות ימים בשנה), מה שמצריך טיפול מותאם לקמטי הצוואר. הזרקת סקין בוסטר לצוואר תביא למתיחה טבעית של קמטי הצוואר בזכות האלסטין והגמישות הטבעית שהוא מעניק, ולתוצאה אסתטית ונעימה לעין. לחצו להרחבה בנושא מיצוק צוואר.

סקין בוסטר לטיפול בקמטי עישון – הנזקים של עישון וניקוטין אינם מסתכמים בנזקים הבריאותיים ההרסניים וכוללים גם לא מעט נזקים אסתטיים, החל משיניים מוכתמות וכלה בקמטוטי עישון בפנים בדגש על אזור השפתיים. קמטוטי עישון סביב השפתיים נוצרים הן כתוצאה מכיווץ השפתיים הממושך המתרחש עם פעולת העישון, והן כתוצאה מהרס של סיבי האלסטין והקולגן על ידי הניקוטין, מה שגרם לאובדן הגמישות והלחות. סקין בוסטר לקמטי עישון מעניק לחות ושיקום לסיבים הפגועים, מעלים קמטוטי עישון ומחדש את מראה העור סביב השפתיים והפה. חשוב לציין כי לצד הטיפול מומלץ להפסיק ולעשן, במטרה לשמר את התוצאה ולא לאבד את יעילות החומר במהירות.

סקין בוסטר לידיים – עור הידיים הוא עור דק, הנחשף לאורך השנים לחומרים, לקרינת השמש ולמפגעים אחרים, אשר מסגירים את השנים בקלות. העשרת עור הידיים בלחות טבעית ובמוצקות באמצעות סקין בוסטר לידיים תסייע בשמירה על מראה ידיים צעירות.

 

מחיר סקין בוסטר – כמה עולה טיפול?

טיפול סקין בוסטר הוא טיפול מותאם אישית ומושפע משטח העור, ריכוז החומר הנדרש בהתאם לפגעי העור ולמצבו. מחיר סקין בוסטר ישתנה בין טיפול לטיפול, ויקבע בסופו של דבר בהתאם לכמות המזרקים של סקין בוסטר הנדרשת.

עלות מזרק סקין בוסטר יעמוד על טווח בין 1000-2000 ₪. חשוב לציין שמדובר בטווח מחירים על פי הממוצע בשוק, שכן המחיר אינו מפוקח ונקבע באופן פרטני על ידי כל מרפאה ו/או רופא מטפל.

טיפולי סקין בוסטר ניתנים בסדרה של שלושה טיפולים בהפרשי זמן רצויים, במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולשמר אותה לאורך זמן.

הזרקת סקי בוסטר מותרת על ידי רופא מוסמך בלבד.

 

טיפולי סקין בוסטר ביחס לחלופות אחרות בענף האסתטיקה הרפואית

כאמור, ענף האסתטיקה הרפואית אינו שוקט על שמריו ומפתח ללא הרף טיפולים וחומרי הזרקה המיועדים לטיפול בנזקי הזמן אותם חווה העור, בדגש על עור הפנים. שיטות החדרת החומרים לעור מתפתחות וכוללות פציעה מבוקרת של הפנים והימנעות מיצירת צלקות, החומרים מתבססים על פיתוחים מתקדמים של חומרים טבעיים המיוצרים על הגוף במטרה למנוע תופעות של אלרגיה ודחיה.

השוואה של טיפולי סקין בוסטר לעור מתבצעת ביחס לטיפולים אחרים המתמקדים בשיפור מרקם העור ובהזרקה רוחבית של חומרים לעור הפנים, דוגמת טיפולי מזותרפיה. בהשוואה בין טיפול סקין בוסטר או מזותרפיה? התשובה טמונה בסוג חומרי ההזרקה: בעוד שמזותרפיה מציעה הזרקת מספר חומרים בניהם וויטמינים שונים, מינרליים וריכוז נמוך של חומר מילוי דוגמת חומצה היאלורונית, סקין בוסטר מתמקד בריכוז גבוה של חומצה היאלורונית המעניקה לעור יתר נפח, גמישות ועמידות לאורך זמן.

גם ביחס לחומרי מילוי אחרים עולות שאלות דוגמת סקין בוסטר או פרופילו? פרופילו הוא חומר מילוי המתבסס אף הוא על חומצה היאלורונית, בדגש על סוגי חומצה היאלורונית בסמיכות גבוהה, מעניק נפח ומוצקות ומתאים במיוחד לצרכי פיסול פנים, מילוי שקעים והשבת נפחים, בשונה מטיפולי סקין בוסטר העוסקים בשיפור מראה העור והמרקם שלו באופן רחב ולא סימפטומטי.

 

האם קיימים סיכונים בטיפול סקין בוסטר?

טיפולי סקין בוסטר לעור הם טיפולים בטוחים, המיושמים באמצעות הזרקה במזרק או בקנולה, מבצעים פציעה מבוקרת של העור ואינם כוללים סיכונים מהותיים. הטיפול מתבצע על גבי עור נקי לאחר חיטוי מלא במקום על ידי הרופא המטפל.

נדרשת הימנעות מתרופות מדללות דם בשבוע שקודם לטיפול, וביממה שקודמת לו יש להימנע משחיה בים, בבריכה או מריחת חומרים המכילים כימיקליים על הפנים. הטיפול הוא טיפול הזרקה מקומית, ולא נדרשת הרדמה מלאה או חלקית. ניתן למרוח חומר מאלחש למניעת רגישות, כאב ואי נוחות כתוצאה מפעולת ההזרקה.

תופעות לוואי של סקין בוסטר עשויות להיות תוצר של ההזרקה עצמה, דוגמת: שטפי דם מקומיים, רגישות ונפיחות. ניתן לטפל בתופעות הללו באמצעות משחה מקררת או קומפרסים מקומיים, והקלה טבעית צפויה בתוך שעות ועד ימים אחדים.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן