כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

חומצה היאלורונית בשפתיים

 

חומצה היאלורונית בשפתיים לעיבוי ותיקון פגמים מבניים, עיצוב ופיסול הפנים ושיפור מרקם העור. החומצה ההיאלורונית היא חומר הבסיס המוביל בתעשיית הרפואה האסתטית ומשמשת למגוון צרכים, החל ממילוי קמטים, פיסול פנים, החזרת נפחים ועוד.

 

 

חומצה היאלורונית בשפתיים
הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים – מרפאות לוי

 

מהי חומצה היאלורונית?

  • חומצה היאלורונית היא חומצה טבעית אשר מיוצרת על ידי הגוף, מרכיבי גליקוזאמינוגליקאן, פולימר פחמימתי מסוג הילורונן, ומיוצרת בתוך תאים עצביים, רקמות החיבור והסחוסים.
  • החומצה מסייעת בספיחת ושימור מולקולות מים וחשובה ללחות העור, ואחראית לייצור ולשימור סיבי קולגן ואלסטין, החומרים האחראים על גמישות, מוצקות ואלסטיות טבעית של העור.
  • מדובר בחומר טבעי שנספג בעור בקלות ובמהירות, ובאמצעות ייצור חומצה היאלורונית בשפע על ידי הגוף, משתמרים היתרונות הטבעיים שלה, איכות ומרקם העור.
  • לאורך השנים, מפחית הגוף את ייצור החומצה הטבעית, מה שמביא להאצת תהליך ההזדקנות, הופעת קמטים וקמטוטים ופגיעה בגמישות, במוצקות ובמרקם העור הטבעי.
  • פיתוח ייחודי של עולם הרפואה האסתטית, הביא לייצור של חומצה היאלורונית במעבדה, אשר מבוססת על רכיבי החומצה הטבעית בגוף, מרכיבים טבעיים או מרכיבים מן החי.
  • החומר מיוצר בטכנולוגיות חדשניות, תוך קשירת מולקולות המים והגברת הרכב החומר הפעיל והסמיכות, מה שהופך את החומצה למדויקת לשימוש, מתאימה למגוון צרכים ושימושים ועמידה הרבה יותר.
  • יתרונות נוספים של חומצה היאלורונית טמונים ביכולת הספיגה האיטית שלה בעור, בטיחות השימוש בה ומגוון התרכובות והחומרים המבוססים עליה, המספקים מענה איכותי לליקויים אסתטיים רבים.

 

חומצה היאלורונית בשפתיים

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים נחשבת לטיפול פופולרי בקרב נשים, ונועד לטפל במגוון ליקויים אסתטיים ופגמים בתצורת השפתיים, במרקם השפתיים, בגודל ובנפח השפתיים הטבעיות.

לשפתיים תפקיד חשוב במראה הפנים, שפתיים עבות, מודגשות ובשרניות יוצרות מראה נשי וחושני, בעוד ששפתיים דקיקות, נוטות פנימה או לא שוות, יוצרות מראה חסר, מבוגר ולא מחמיא.

באמצעות פיתוח חומרים מבוססי חומצה היאלורונית, בריכוז מותאם להזרקה מקומית, עדינה ומדויקת, כל אישה (ולמעשה גם כל גבר) אשר סובלת ממראה שפתיים דקות, יכולה לבצע טיפול עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית ולזכות בשפתיים בעובי ובתצורה הרצויים, שלא סיפק הטבע.

 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית
עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית – לפני אחרי

 

מתי כדאי להזריק חומצה היאלורונית לשפתיים?

השאלה למי מיועד טיפול חומצה היאלורונית בשפתיים והאם מדובר בטיפול מומלץ, היא שאלה אישית, ונוגעת לפני הכל למטופלת, למראה השפתיים שלה והפגמים האסתטיים במידה וקיימים, לתחושה הכללית ולצורך האישי בתיקון.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים מספקת מענה ותיקון בהליך מהיר ונגיש, שאינו מצריך התערבות כירורגית ופולשנית, ומתאים למגוון סוגי ליקויים וצרכים:

שפתיים דקות – נשים רבות סובלות משפתיים דקות שלעתים אף נעלמות כליל במימיקה של הפנים, בעת חיוך או דיבור, ומבקשות להנות ממראה שפתיים עבות יותר ובולטות לעין, שמעניקות נופך של נשיות ונוכחות. הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים מסייעת בעיבוי השפתיים בהיקף הרצוי וביצירת שפתיים עבות ונשיות במראה טבעי.

שפתיים מופנמות – שפתיים מופנמות הן שפתיים שבנוסף לדקיקות, סובלות מהטיה כלפי פנים הפה והחניכיים, ולמעשה יוצרות תחושה של שפה חסרה. הזרקה מקומית של חומצה היאלורונית בשפתיים במספר נקודות אסטרטגיות, תביא להשלמת נפח השפתיים ולהבלטתן כלפי חוץ, לתיקון המראה והחיוך.

שפתיים סדוקות – שפתיים סדוקות הן שפתיים שאיבדו את הלחות הטבעית המוגברת לה הן זקוקות, וכתוצאה מכך סובלות מקמטוטים דקיקים היוצרות מראה של אדמה סדוקה ויבשה.

במקרים רבים, הוספת לחות באמצעים חיצוניים אינה מסייעת דיה לשיקום היובש ולהשבת הלחות לשפתיים, וגם שימוש בתכשירי איפור נראה פחות טוב ויוצר גוון ומרקם לא אחיד, בשל הטקסטורה הפגועה של השפתיים.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים מספקת פתרון אופטימלי לבעיה, מגבירה את הלחות הטבעית של השפתיים וממלאה את הסדקים בחומר מילוי עדין, שיוצר שפתיים בטקסטורה אחידה, רכה ועשירה בלחות.

ליקויים מבניים בתצורת השפתיים – נשים רבות סובלות מתצורת שפתיים שאינה מחמיאה, דוגמת שפתיים שקועות, שפתיים שאינן סימטריות, שפתיים ישרות שאינן מתעקלות, שפתיים בעלות עיקול גבוה יתר על המידה ועוד.

טיפול באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים מאפשר את עיצוב השפתיים ופיסול שלהן על פי התצורה הרצויה, הרמה של שפתיים, הוספת נפח להשוואה ולתיקון שפתיים לא סימטריות, עיבוי של שפה אחת או חלק ממנה והתאמות רבות נוספות.

רופא מומחה ומנוסה בתחום האסתטיקה הרפואית, יוכל להפוך את החומצה ההיאלורונית לחומר ביד היוצר ולהביא לפיסול השפתיים ולעיצוב שלהן, למראה טבעי, מרשים ומחמיא.

ליקויים ופגמי גיל בשפתיים – גם שפתיים עבות ועשירות בברק ובלחות טבעית, נוטות לאבד מן הלחות והנפח לאורך השנים, עשויות להתכווץ, לפתח סדקים, כתמי פיגמנטציה, צניחה כלפי מטה או פנימה, וליצור מראה מבוגר ועייף.

טיפול בשפתיים באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית יסייע בהשבת הנפח המקורי והלחות, מילוי הסדקים וסילוק היובש, הרמה ותיקון של התצורה והפגמים שנוצרו, ומניעה של המשך תהליך ההזדקנות שחוות השפתיים.

 

חומצה היאלורונית בשפתיים לעומת בוטוקס בשפתיים

נשים רבות אינן מודעות להבדל בין שני חומרי ההזרקה המובילים בענף הרפואה האסתטית: הבוטוקס לעומת החומצה ההיאלורונית.

בטרם נבין את המענה שעשוי לתת כל אחד מן החומרים הללו לליקויים אסתטיים בשפתיים, חשוב להבין את מהות החומרים הללו וההבדל בניהם.

חומצה היאלורונית משמשת כחומר מילוי, ומסייעת בהשבת נפח לאזורים שונים בפנים, עיבוי העור, שיפור הגמישות והאלסטיות, מילוי קמטים, וכתוצאה מכל הללו מאפשרת פיסול, עיצוב וחיטוב של אזורים שונים בפנים.

בוטוקס לעומת זאת, הוא חומר מסוג חלבון, המכיל רעלן ייחודי, אשר משפיע על פעילות השרירים, ולמעשה משפיע על עור הפנים באמצעות יצירת שיתוק עדין של השרירים אשר גורמים להופעה של קמטים.

הזרקת בוטוקס מומלצת כבר בשלבים הראשוניים של הופעת קמטי הבעה, ומסייעת בהרמת השריר כלפי מעלה, מתיחת הקמט שנוצר ומהווה טיפול מונע להעמקתו.

טיפול בבוטוקס כנגד קמטי הבעה עמוקים שנוצרו לאורך שנים ארוכות, לא יספק מענה אופטימלי לבדו, ויידרש טיפול משלים באמצעות חומצה היאלורונית או חומר מילוי אחר.

הזרקת בוטוקס לשפתיים מיועדת לטיפול בעיקר בקמטים הקטנים אשר נוצרים סביב השפה, ולעתים למניעת צניחה של השפה והרמה קלה שלה באמצעות שליטה בפעילות השריר.

הבוטוקס אינו חומר מילוי ולא מיועד למילוי ועיבוי השפתיים, להוספת נפח או לעיצוב ופיסול, טיפולים הניתנים באמצעות חומצה היאלורונית בלבד.

 

מראה טבעי לשפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

 

הנחיות חשובות, שאלות ותשובות לפני הזרקה של חומצה בשפתיים

 

#1 ההכנות לקראת עיצוב שפתיים עם חומצה היאלורונית

לא נדרשות הכנות או היערכות מוקדמת לטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים.

מטופלים אשר נוטלים תרופות הכוללות רכיבים מדללי דם, נדרשים להפסקה בנטילת התרופות בשבוע הקודם לטיפול, ובהתייעצות ואישור הרופא המטפל.

מומלץ להימנע משתיית אלכוהול, שימוש במוצרים קוסמטיים וביצוע טיפולי הסרת שיער באזור השפתיים והפה- יממה בטרם ביצוע הטיפול.

 

#2 האם זה כואב?

טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים מתבצעים תחת אלחוש מקומי, המקטין את היקף הרגישות. אין מדובר בטיפול כואב שיש לחשוש מפניו, אולם פעולת ההזרקה עשויה לגרום לתחושת אי נוחות.

 

#3 מה אסור לעשות אחרי הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים?

לא נדרשת תקופת החלמה מהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, ולא צפויות תופעות לוואי מהותיות או צורך במגבלות על אורח החיים של המטופלת.

ניתן לשוב באופן מיידי לחיי שגרה ועבודה. הנחיות והמלצות עם סיום הטיפול:

  • הימנעות מחיכוך השפתיים, מעיכה או שינוי התצורה שלהן, באמצעות נשיקות או פעולות אחרות, למשך 24 שעות.
  • הימנעות מפעילות ספורטיבית מאומצת למשך כיומיים, מחשש לתנועתיות שתשפיע על עיצוב השפתיים טרם התמצקות החומר.
  • הימנעות מביצוע פילינג או מריחת תכשירים קוסמטיים ותכשירי איפור על השפתיים.

 

#4 כמה זמן מחזיקה תוצאה של הזרקת חומצה לשפתיים?

החומצה ההיאלורונית המשמשת לעיצוב השפתיים נחשבת לחומצה עדינה בעלת סמיכות מועטה, בשל רמת הדיוק הנדרשת, ועל כן עמידות הטיפול נמוכה ביחס להזרקת חומצה היאלורונית באזורים אחרים. במרבית המקרים החומר יגלה עמידות בת ארבעה עד שישה חודשים, לאחריהם תידרש הזרקה חוזרת.

 

#5 כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים?

מחיר חומצה היאלורונית בשפתיים עשוי להשתנות בין מרפאות ורופאים מטפלים שונים, בהתאם לסוג החומצה, כמות החומר הנדרשת על פי סוג הליקוי והצורך, כמות הטיפולים הנדרשת, כמו גם המוניטין האישי של הרופא המטפל, ניסיונו, סוג החומרים והטכנולוגיות שהוא מציע ועוד. מחיר טיפולי אסתטיקה רפואית בישראל אינו מפוקח וכל מרפאה ורופא רשאים לגבות כרצונם.

יחד עם זאת, מדובר בשוק תחרותי במיוחד, הרופאים רוכשים את חומרי ההזרקה מחברות מותג בענף במחירים אחידים או דומים, והטיפולים השונים מתבצעים תחת טווח מחירים דומה.

טווח מחירים לחומצה בשפתיים בישראל עומד על 2500-5000 ₪ לטיפול.

 

סוגי חומצה היאלורונית לשפתיים

ישנם מספר סוגים נפוצים של חומצות היאלורוניות שמיועדים להזרקה בשפתיים, ביניהם: פרופילו, ג’ובידרם, רסטילן, סקין בוסטר, סטילאג’.

 

* חשוב לבצע את הטיפולים במרפאה מקצועית, בעלת תנאי טיפול מיטביים וסטריליות מלאה, על ידי רופא מוסמך העושה שימוש בחומרים מורשים בלבד.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן