כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

טיפול בגלי רדיו לפנים

 

טיפול בגלי רדיו לפנים נולד כמענה לצורכי עור הפנים, אשר חווה לאורך השנים תהליך הזדקנות, מתרחש בהדרגה ומביא לאובדן הברק, הגמישות הטבעית ופגיעה במרקם העור.

נוסף לאלו, הזדקנות העור מתאפיינת גם בליקויים אסתטיים נוספים דוגמת הופעת קמטים וקמטוטים באזורים שונים בפנים, כתמי פיגמנטציה, שקיעה וצניחה של העור.

בין מגוון הטיפולים הזמינים לצורכי אנטי אייג’ינג, ניתן למצוא טיפולים מקומיים נקודתיים דוגמת הזרקת חומר מילוי, לצד טיפולים הרמוניים ונרחבים יותר, דוגמת טיפול RF.

 

טיפול בגלי רדיו לפנים
טיפול בגלי רדיו לפנים – להמחשה בלבד

 

מהו טיפול בגלי רדיו לאזור הפנים

טיפול עם גלי רדיו בפנים הוא טיפול מבוסס טכנולוגיות ושיטות טיפול בגלי הרדיו (Radio Frequency), אשר מיועדות להביא לשיפור מרקם העור ובניה מחדש של רכיבים אשר העור נוטה להפחית בייצור שלהם לאורך השנים, מה שגורם לתופעות ההזדקנות, ולהופעת פגעי עור.

חשוב לציין כי קיימות מספר טכנולוגיות טיפול בגלי רדיו, אשר בחלקן מספקות את רכיב הקרנת גלי הרדיו וחימום הרקמות על העור, ובחלקן משלבות פעולה מכנית המבוצעת על העור ומסייעת בשיקום העור, מאיצה את תהליך חידוש העור ומביאה לריבוי תועלות ומענה למגוון רחב יותר של פגעי עור וליקויים אסתטיים.

הטיפול החדשני והמקיף יותר, מתבצע באמצעות מכשיר RF חדשני, המשלב בין טיפולים אסתטיים נקודתיים לבין טיפול הוליסטי נרחב, שיקום העור ושיפור המרקם שלו וחידוש מראה העור והפנים.

טיפול בגלי רדיו למיצוק העור והצערתו למעשה בא לעורר ולהמריץ את התהליכים הביוכימיים בעור, בתהליך הכולל חימום מבוקר אך עוצמתי של רקמות עור פגועות והריסתן, לצד עידוד העור לייצור קולגן טבעי ולבניית סיבי קולגן ואלסטין, המסייעים במיצוק העור וביצירת נפח עור, מילוי שקעים ומניעת צניחה והידלדלות של העור.

טיפול בגלי רדיו באמצעות RF המתבצע בתכנון, מעקב ויישום מקצועי של רופא מיומן בתחום ומנוסה בשיטה האמורה, יביא לשיפור בהיקף של עשרות אחוזים במרקם ובמראה העור, ללא תלות בהזרקות ובחומרים חיצוניים ותוך יצירת מראה טבעי ועמידות ארוכת טווח שאינה דורשת חידוש מדי מספר חודשים.

  • הטיפול מתבצע בסדרות טיפולים בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, לאחר אבחון של מצב העור, הליך השיקום הנדרש והתוצאה הרצויה. סדרות הטיפולים נעות בין 4-6 טיפולים לרוב.
  • אורך טיפול יחיד יעמוד בממוצע על 75-90 דקות.
  • לא נדרשת הכנה לטיפול מצד המטופל.
  • יש לעדכן את הרופא המטפל אוות מחלות כרוניות/זיהומיות או נטילת תרופות קבועות.
  • במסגרת הטיפולים נעשה שימוש במכשיר RF ייחודי וחדשני, המועבר מספר פעמים על אזור הטיפול, ובאמצעות ראש מחטי מיקרו זעירות מביא לחימום הרקמות, פציעה מבוקרת של העור בתנועתיות סיבובית מהירה, אשר מאיצה את ייצור הקולגן ומשקמת את מרקם העור הפגוע.

 

יתרונות טיפול RF לפנים

טיפול בגלי רדיו לפנים באמצעות מכשיר זה, מביא יתרונות רבים אשר הופכים אותו לאחד הטיפולים הפופולריים בענף האסתטיקה הרפואית:

#1 טיפול במספר רב של ליקויים אסתטיים בו זמנית.

#2 מיצוק והרמה של העור בתהליך טבעי.

#3 עמידות ארוכת טווח.

#4 שיפור מדורג וקבלת מראה טבעי.

#5 הליך טיפולי בטוח, ללא התערבות כירורגית.

#6 מתאים למגוון סוגי מטופלים ומטופלות.

#7 הליך טיפול המשתלב באורח החיים ואינו כרוך בפעולות הכנה מקדימות ו/או החלמה ממושכת.

 

תוך כמה זמן אמורים לראות תוצאות?

טיפול בגלי רדיו לפנים, בשונה מטיפולי הזרקות מקומיות, אינו מספק תוצאה מידית, כי אם שיפור מתמשך ומדורג עד להגעה לתוצאה האופטימלית.

בימים הראשונים לאחר כל טיפול צפויה להופיע אדמומיות ונפיחות על גבי העור, ולעתים תיתכן גם הופעה של שטפי דם קטנים ומקומיים, כריאקציה של העור לפעולת הגירוי.

עם הפחתת הנפיחות והאדמומיות, וכבר לאחר הטיפול הראשון, צפוי להיראות שיפור קל במרקם העור אשר מוסיף בהדרגה בשינוי מרקם העור, ולאחר כשלושה שבועות ניתן יהיה לראות תוצאה טובה ויציבה יותר.

באופן דומה ניתן יהיה להתרשם משיפור מרקם העור מקץ מספר ימים ולאורך מספר שבועות לאחר כל טיפול בסדרה.

התוצאה האופטימלית והשלמה צפויה להתגבש ולהיראות לאחר תקופה בת שלושה חודשים מסיום הטיפול האחרון בסדרה.

 

למי מתאים טיפול בגלי רדיו לפנים?

טיפול בגלי רדיו מיועד לנשים ולגברים, לרוב לאחר גיל 40 (לא קיים סף גיל לטיפול, אולם מטבע הדברים הטיפול עוסק בשיקום נזקי הזמן, הניכרים לרוב בשלבים אלו של החיים), הסובלים מצניחת העור ואובדן הנפח הטבעי, המוצקות והגמישות, לבעלי כתמי פיגמנטציה, קמטים, שקעים ומראה עור פגוע ולא אחיד.

הטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה בתחום האסתטיקה הרפואית, לאחר תשאול רפואי.

 

מחיר טיפול גלי רדיו לפנים

התשובה לשאלה כמה עולה הטיפול טמונה במספר מרכיבים בניהם אזור הטיפול, היקף ומאפייני עור הפנים והליך השיקום הרצוי וכמות הטיפולים המומלצת עבור כל מטופלת ומטופל. מרפאות ורופאים מסוימים יעניקו הנחה בגין סדרות טיפולים משולמות מראש, בעוד שאחרים עשויים לאפשר תשלום בגין כל טיפול והמשכיות על פי בחירת המטופל/ת.

טווח מחירים של טיפולי RF לפנים

טווח המחירים הנהוג בישראל לטיפול RF יחיד: 1200-1600 ₪.

טווח המחירים הממוצע לסדרת טיפולים ולתוצאה אופטימלית ושיקום עמוק: 5000-9000 ₪.

חשוב לציין כי מדובר בטיפול מקצועי הדורש שימוש בטכנולוגיה חדשנית, מיומנות והיכרות של הרופא עם האנטומיה של העור ומאפייני הזדקנות העור, כמו גם מעטפת של מרפאה מקצועית, צוות מסייע ותנאי טיפול מתאימים.

 

תופעות לוואי אפשריות של טיפול בגלי רדיו

תופעות הלוואי הנפוצות הן רגישות בעור הפנים, הופעה של שטפי דם מקומיים ואדמוניות, ואלה צפויים לחלוף באופן טבעי. הטיפול אינו כולל החדרת חומרים זרים ופועל על הביוכימיה של העור והרקמות ועל כן לא קיימת סכנת אלרגיה ודחיה של הגוף את הטיפול.

טיפול בגלי רדיו לפנים מתבצע בהרדמה קומית, למניעת תחושת כאב ואי נעימות כתוצאה מחימום העור או מן העולה המכנית ופציעת העור העדינה. כחלק מתופעות הלוואי של חומר ההרדמה תיתכן תחושת נימולות בעור בשעות שלאחר כל טיפול.

 

לכמה זמן צפויה להישמר התוצאה?

בשונה מטיפולי אסתטיקה רפואית המתבססים על החדרת והזרקת חומרי מילוי וחומרים אחרים הנוטים להיספג בעור, טיפול בגלי רדיו לפנים עוסק בשיקום עור הפנים באמצעות עידוד של תהליכים טבעיים, ייצור קולגן ואלסטין על ידי הגוף עצמו ולמעשה הליך ריפוי וחידוש טבעי של העור.

הליך זה מבטיח זמן עמידות ארוך, אשר יוכל לספק מראה צעיר וקורן לשנים אחדות, אולם גם תלוי אורח חיים, הגנה ושמירה על העור מפני נזקים סביבתיים חיצוניים, גנטיקה וקצב הזדקנות טבעי המשתנה בין מטופלים ומטופלות.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן