כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

הזרקת רבנס

 

רפואה אסתטית מתקדמת נשענת על שימוש בחומרי הזרקה חדשניים דוגמת רבנס, לצד טכנולוגיות מתקדמות וטכניקות הזרקה המשמשות לטיפול בליקויי הגיל והזמן, הנחרטים על עור הפנים. בחיפוש אחר טיפול מתאים, חשוב להיוועץ ברופא מומחה, לאבחון ולהמלצה על טיפול מתאים ובחירת החומר שיביאו לתוצאה האופטימלית.

 

הזרקת רבנס חומצה היאלורונית
הזרקת רבנס חומצה היאלורונית תמונה לפני ואחרי

 

 

מה זה רבנס? (Revanesse)

רבנס הוא חומר הזרקה חדשני בענף האסתטיקה הרפואית, אשר מבוסס על חומצה היאלורונית, במיוצרת בטכנולוגיית THIXOFIX הייחודית, שיוצרת רמת סמיכות גבוהה במיוחד, פיזור מיטבי של החומר באזורי ההזרקה ועמידות גבוהה.

הטכנולוגיה הייחודית באמצעותה נוצר הרבנס יוצרת חומר הזרקה ומילוי במרקם חלק, הנוטה לפיזור אופטימלי על גבי העור, ללא יצירת גבשושיות ונפיחות, ותהליך הסינתוז של החומר מבטיח רמת טוהר וסטריליות גבוהה במיוחד.

הזרקת רבנס להצערת העור משמשת הן כהזרקה ישירה לצרכי מילוי קמטים, עיצוב ופיסול פנים, והן כהזרקה אזורית המיועדת לשיפור מרקם העור ולהצערה שלו.

חומצה היאלורונית מסוג רבנס היא חומצה אשר מבוססת על רכיבים טבעיים בלבד, אינה מכילה רכיבים מן החי, והרכבה קרוב במיוחד להרכב החומצה ההיאלורונית הטבעית אשר מיוצרת על ידי הגוף, מה שמבטיח ספיגה מיטבית וסיכויים קלושים לדחייה.

יתרון נוסף של הזרקת רבנס על פני חומרי מילוי אחרים, הוא שילוב של חומר מאלחש מסוג לידוקאין בתרכובת, מה שיוצר טיפול מופחת רגישות או כאב.

 

לאילו אזורים ניתן להזריק חומצת רבנס?

חומצה היאלורונית מסוג רבנס משמשת למגוון סוגי טיפול וצרכים, ולמעשה ניתנת להזרקה בכל אזור בפנים. חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגי רבנס, ברמות ריכוז של חומרים פעילים, צמיגיות וסמיכות שונות, ובהתאמה לכל צורך ואזור בפנים.

במטרה לקבל את התוצאה המיטבית, רמת דיוק גבוהה ועמידות של התוצאה, חשוב לבצע טיפולי אסתטיקה רפואית וטיפולי הזרקת רבנס בפרט – אצל רופא מוסמך, בעל היכרות מעמיקה עם סוגי הרבנס השונים, ניסיון וידע בהזרקה למגוון צרכים ואזורים.

 

בין השימושים המובילים ברבנס

* הזרקת רבנס לשפתיים – רבנס קיס לשפתיים משמש לעיבוי שפתיים, הדגשת שפתיים, עיצוב שפתיים, מילוי שפתיים סדוקות ויבשות, תיקון תצורת שפתיים דקיקות ותיקון אי סימטריות בשפתיים. החומר רבנס קיס הוא חומר בעל סמיכות קלה בלבד, ומאפשר הזרקה מקומית מדויקת ויצירת נפח שפתיים עדין ומבוקר, במראה טבעי.

* עיצוב קו הלסת והסנטר – הזרקת רבנס לעיצוב סנטר וקו הלסת מסייעת במיצוק ובהרמה של אזורים נפולים שיוצרים מראה של סנטר כפול, מילוי קמטים זוויתיים ומבגרים אשר נוטים להיחרץ בצדי הפה כלפי מטה, מילוי שקע בסנטר, חידוד וחיטוב תווי הפנים והדגשת עצמות הפנים באזור זה, למראה צעיר ומחמיא יותר.

* עיצוב עצמות לחיים – רבנס לעיצוב עצמות הלחיים משמש להזרקה מקומית, למילוי שקעי לחיים ואזורים נפולים בסביבתם, להוספת נפח ומיצוק של העור במרכז הפנים, מראה של פנים מורמות ומוארות, במרקם חלק ובריא.

* מילוי שקעים מתחת לעיניים – העור הדק המצוי מתחת לעיניים נוטה לשקיעה ולשקיפות, ויוצר עיגולים כהים ושקעים עמוקים, ומראה מבוגר ועייף. הזרקת רבנס למילוי שקעי עיניים מסייעת בעיבוי העור הדק שמתחת לעיניים, מילוי השקע ומיצוק שלו, העלמת הכתמים הכהים שנוצרים כתוצאה שקיפות העור וחשיפת כלי דם, ואף מעלימה את הקמטוטים הדקים הנוטים היווצר באזור זה.

* טיפול בקמטים – רבנס למילוי קמטים משמש בטכניקת הזרקה ישירה של חומר רבנס צמיגי וסמיך, מסוג רבנס אאוטליין, שאינו נוטה לנדידה ומספק מענה מקומי באזור ההזרקה בלבד, למילוי הקמט בחומר, להוספת נפח מקומי ולהחלקת העור. רבנס מתאים לטיפול בקמטי הבעה עמוקים בין הגבות ובמצח, טיפול בקמטי עישון, קמטים כתוצאה מתנאים סביבתיים דוגמת חשיפה לשמש וייבוש העור, ולמעשה מספק מענה מדויק וטבעי במילוי קמטים לסוגיהם.

* מזותרפיה וטיפולים לשיפור מרקם העור – רבנס הוא חומר עשיר בלחות, המסייע בבניית סיבי הקולגן בעור, ובקשירת מולקולות מים טבעיות לשחרור לחות מוגברת. במקרים רבים מתבצעת הזרקה של רבנס כחלק מקוקטייל מזותרפיה מותאם אישית, בנוסף לוויטמינים ומינרליים המיועדים לשיקום העור, לשיפור מרקם העור, השבת הלחות הטבעית והצערת העור, במסגרת סדרת טיפולים מומלצת ועל פי צרכי העור.

 

טווח מחירים של הזרקת רבנס בישראל

טיפולי הרפואה האסתטית בישראל מוצעים במסגרת שירותים פרטיים בלבד, כאשר הפיקוח נוגע לחומרים המשווקים והמורשים להזרקה, ולהגבלת האפשרות להזרקת חומרים על ידי רופאים מוסמכים בלבד. לא קיים כל פיקוח על עלויות הטיפולים, ועל כן ניתן למצוא פער בין המטפלים והמרפאות השונות.

עלות הזרקת רבנס משתנה בהתאם לסוג הרבנס הנדרש, ולכמות המזרקים המיועדת לצורך ביצוע הטיפול.

המחיר הסופי נקבע על פי הרופא/המרפאה על פי מחיר למזרק, כאשר המזרק מגיע חתום ואינו ניתן לשימור או לשימוש חוזר.

כמה עולה מזרק רבנס: עלות הזרקת רבנס עומדת על 1500-2500 ₪ למזרק.

 

לכמה זמן נשמרת תוצאה של הזרקת רבנס?

רבנס מספק עמידות גבוהה יותר ביחס לחומרי הזרקה אחרים אשר מבוססים על חומצה היאלורונית, ונוטה להיספג ולהשתמר בעור הפנים לתקופה בת כ-12 חודשים ויותר.

יתכנו שינויים בתקופת עמידות הטיפול בין סוגי רבנס ואזורי הזרקה שונים. התפוגגות החומר צפויה להיות איטית ומדורגת ומצב העור אינו צפוי לחזור לקדמותו, כי אם להנות מן השיפור גם לאחר תקופת עמידות החומר.

 

האם יתכנו תופעות לוואי לאחר ההזרקה

תופעות הלוואי האפשריות לאחר הזרקת רבנס הן תופעות דוגמת שטף דם מקומי או נפיחות קלה- תופעות הנובעות כתוצאה מפעולת ההזרקה ולא מן השימוש בחומר עצמו. תופעות אלו יחלפו באופן טבעי, מקץ ימים ספורים, במרבית המקרים.

 

האם רבנס בטוח לשימוש?

רבנס בטוח לשימוש, מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי ומשרג הבריאות הישראלי. רבנס הוא חומר המבוסס על רכיבים טבעיים בלבד, ומדמה חומר המוכר לגוף ועל כן נוטה להיספג בו ספיגה טבעית ומיטיבה, ללא סיכונים או תופעות לוואי משמעויות.

 

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן