כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

הזרקת סטילאג’

 

עור הפנים חווה לאורך השנים אובדן של הלחות הטבעית, הגמישות והאלסטיות וחווה תהליך הדרגתי של צניחה, פיתוח קמטים, חוסר אחידות בגוון העור, אובדן של ברק טבעי והזדקנות – לכל אלה מספקת הרפואה האסתטית המתקדמת מענה, באמצעות חומרי הזרקה וטכנולוגיות טיפול חדשניות, בניהן הזרקת סטילאז’.

 

סטילאג' - הזרקה
סטילאג’ (Stylage) – הזרקות

 

 

מה זה סטילאג’ ולאיזה צורך הוא משמש?

סטילאז’ הוא חומר מילוי לפנים, אשר מתבסס על חומצה היאלורונית, וכולל רכיבים נוספים אשר מסייעים בייצוב החומר ובשימור התועלות שלו לעור לאורך זמן.

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי אשר קיים בגוף, מצוי בין רקמות החיבור, ומספק לעור את התקשורת הבין תאית ושמירה על ריכוז גבוה של מולקולות מים, מה שיוצר לחות טבעית ושומר על גמישות העור. לאורך השנים הגוף מפחית באופן משמעותי את ייצור החומצה ההיאלורונית, מה שגורם לתופעות ההזדקנות.

הרפואה האסתטית עוסקת ללא הרף בפיתוח חומרים שנועדו להשיב לגוף את המראה הצעיר והטבעי ולעכב תהליכי הזדקנות, לרבות פיתוח של חומצה היאלורונית סינתטית מחומרים המגיעים מן החי או מן הצומח, לרבות שדרוג של החומצה הבסיסית המוכרת באמצעות שילוב של רכיבים נוספים והגדלת מינון החומר הפעיל – מה שיצר את החומר חומצה היאלורונית סטילאג’.

הלכה למעשה החומר Stylage משמש כחומר מילוי לקמטים ולשקעים בפנים ומספק מענה למספר אזורים וליקויים אסתטיים:

 • סטילאז’ לשפתייםשפתיים עבות, מודגשות ומלאות מעניקות לפנים מראה נשי וחושני, מה שמביא מטופלות רבות בעלות שפתיים דקיקות, סדוקות, במראה ישר ו/או לא סימטריות, לבצע מילוי ועיצוב באמצעות טיפול סטילאז’ ליפס. החומר מאפשר הזרקה מדויקת ומתן נפח בצורה מבוקרת, מעשיר את השפה בלחות טבעית וברק ויוצר מראה מעוצב, נשי ומוקפד.
 • סטילאג’ למילוי קמטים – הזרקות סטילאג’ מאפשרות למלא קמטים עמוקים וקמטוטי פנים קלים, תוך החלקת הקמט, שיפור מראה העור שסביבו והצערה של העור. ניתן להשתמש בהזרקות סטילאז’ בפנים לצורך הזרקה נקודתית לקמט אחד או למספר קמטים, לטיפול באזור דוגמת מילוי קמטים במצח, מילוי קמטים סביב האף ובצדי הפה, כמו גם לצורך הזרקות במספר רב של נקודות בפנים לצורך שיפור מרקם העור והמראה הכללי. עוד על מילוי קמטים.
 • מילוי שקעי עיניים – העור הדקיק אשר מצוי תחת העיניים נוטה לאבד לאורך השנים מגמישותו, חווה תהליך של צניחה  (גרביטציה) ויוצר עיגולים כהים ושקעים אשר מעניקים לפנים מראה נפול, עייף ומבוגר. הזרקת סטילאז’ תחת שקעי העיניים מסייעת בעיבוי העור הדקיק, הענקת נפח וסילוק של השקעים הכהים ויצירת מראה רענן, צעיר ובריא לפנים.
 • טיפול בקמטי צוואר וידיים – מלבד עור הפנים הזוכה לרוב למודעות ולטיפול מסור, העור הדק והחשוף בכפות הידיים והצוואר עשוי להסגיר את פגעי הזמן והגיל, כאשר אלו נוטים לריבוי קמטוטים שאינם מחמיאים. טיפול באמצעות מוצרי סטילאז’ יספק מענה ויסייע בהחלקת הקמטים בצורה אופטימלית הן בצוואר והן בעור כפות הידיים.
 • פיסול פנים עם סטילאז’ – סטילאז’ הוא חומר מילוי ונפח יציב הניתן לדיוק בתהליך של עיצוב ופיסול, מה שמאפשר ביצוע של הליכי פיסול בפנים דוגמת: הרמה והדגשת לחיים, טיפול בליקויים מבניים באף ללא ניתוח, עיצוב והדגשת סנטר ועוד.

 

איך מתבצעת הזרקת סטילאג?

 • הזרקת סטילאז’ מתבצעת על עור נקי למשעי, במרפאה מורשית ועל ידי רופא מוסמך בלבד.
 • ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט דקיקה או צינורית קנולה ללא חוד וחודרת את שכבת הדרמיס של העור, מה שמאפשר פיזור עמוק של החומרים הפעילים.
 • ההזרקה אינה כואבת, אולם במקרה של רגישות ניתן למרוח חומר מאלחש על אזור ההזרקה בטרם ביצוע הטיפול.
 • התוצאה האופטימלית תבוא לידי ביטוי לאחר מספר ימים ועד כשבועיים, לפיזור מירבי של החומר באזור ההזרקה.
 • קיימים מספר חומרים מסדרת סטילאז’ כאשר כל חומר משמש לצורך שימוש אחר ומטרות שונות, ומותאם לאזור אחר בפנים. הרופא המטפל הוא שיקבע את התאמת החומר בהתאם לצרכי העור והמטופלת.
 • הזרקת סטילאז’ מתאימה לגברים ולנשים. בשל שינויים בעובי ובמרקם העור בין גברים לנשים ייתכנו שינויים בבחירת החומר והמינונים, וכתוצאה מכך גם בעלויות.

 

מחיר הזרקת סטילאג’ בישראל

טווח מחירים של הזרקת סטילאז’ בישראל עומד על 2000-4000 ₪.

הגורמים אשר משפיעים על קביעת המחיר:

 • סוג החומר מבין סדרת מוצרי סילאז’
 • מספר אזורי ההזרקה
 • כמות החומר הנדרש להזרקה לצורך הגעה לתוצאה מיטבית.

 

טיפול בסטילאז’ לעומת הזרקה של חומרי מילוי אחרים

ענף האסתטיקה הרפואית אינו שוקט על שמריו ועוסק ללא הרף בפיתוח חומרים חדשים, יעילים יותר, עמידים יותר ובמטרה לספק מענה למגוון רחב של ליקויים אסתטיים. בעידן של ריבוי אפשרויות עולות לא אחת שאלות הנוגעות לסוג החומר המומלץ ביותר לצרכי הזרקה. האם להזריק סטילאג’ או רסטילן, סטילאג’ או ג’ובידרם,  סטילאג’ או רדיאס, ובכלל מה ההבדל בין חומר המתבסס על חומצה היאלורונית לחומר המתבסס על סידן, או לבוטוקס?

חשוב לדעת: בחלק מן המקרים שם החומר מייצג מותג וחברה ולא בהכרח שונה מחומרים אחרים. יתרונות וחסרונות של חומר המילוי סטילאג’ על פני חומרים אחרים:

הרכב החומר: ריכוז גבוה במיוחד של חומצה היאלורונית (הריכוז משתנה בין חומרים שונים בקבוצה בהתאם לייעוד ולשימוש בהם), אנטיאוקסידנטים מייצבים דוגמת מניטול, חומרי הזנה ומינרליים.

סטילאז’ מתבסס על חומצה היאלורונית מן החי הנחשבת יציבה, עמידה יותר ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד לספיגה טבעית בעור.

סטילאג’ הוא חומר הזרקה המדמה בהרכבו את החומצה ההיאלורונית הטבעית שמפריש הגוף, ברמת דיוק גבוהה במיוחד, לצד מקצה שיפורים ויעילות גבוהה. ההרכב הייחודי הופך אותו לבטוח במיוחד, מתאים לשימוש לטיפול בסוגים רבים של ליקויים.

בעוד שבוטוקס משמש לצורך שיתוק עדין של שרירי הבעה אשר יוצרים קמטים, חומרי מילוי בדגש על חומצה היאלורונית סטילאז’ מעניקים מילוי והחלקה של הקמט עצמו ושיפור במרקם עור הפנים.

ההרכב הייחודי והמוקפד של סטילאז’ מעניק לו יתרונות על פני חומרי הזרקה אחרים מסדרת חומרי מילוי, בעיקר בגזרת עמידות של סטילאז’.

 

האם קיימות תופעות לוואי אפשריות?

האם הזרקת סטילאז’ מסוכנת? האם ניתן לבצע הזרקת סטילאז’ בכל מרפאה אסתטית? ומה אם לא אהיה מרוצה מן התוצאה?

הזרקת סטילאז’ היא בין הטיפולים הבטוחים הקיימים בענף האסתטיקה הרפואית, בדגש על חומרי הזרקה ומילוי.

מדובר בחומר חדשני שאינו קיים בכל מרפאה, וחשוב להיוועץ ברופא בטרם ההחלטה על סוג הטיפול והחומר, לגבי החומר המתאים ביותר לליקויי העור וצרכי המטופל, ולפנות מלכתחילה לרופא שמספק טיפול באמצעות מגוון חומרים לרבות סטילאז’, במטרה להבטיח המלצה מקצועית ונקיה מכל שיקול אישי. בכל מקרה חשוב לזכור שטיפולי הזרקות בישראל מאושרים לביצוע על ידי רופא בלבד (ולא במכוני קוסמטיקה וכדומה).

למרות שהזרקת סטילאז’ מספקת תוצאות מעולות, במקרה של אי שביעות רצון ניתן להמיס ולפוגג את החומר באמצעות טיפול פשוט.

חיסרון של סטילאז’ על פני חומצה היאלורונית בסיסית עשוי להיות טמון במחירו, הגבוה יותר.

 

כמה זמן מחזיק טיפול בסטילאז

סטילאז’ הוא בין חומרי המילוי העמידים ביותר, ויכול לספק עמידות בת 18-24 חודשים. עמידות החומר אינה בבחינת זמן מוגדר ומדויק, תלויה במשתנים רבים בניהם מרקם העור והפנים, אורח החיים של המטופל/ת והרגלי הטיפוח וההגנה על העור, וכן משתנה בין אזורי ההזרקה השונים.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן