כתובת המרפאה

מוצקין 12, נווה מונסון

אימייל

info@levyclinics.co.il

הזרקת ג’ובידרם

 

תעשיית היופי והאסתטיקה הרפואית עוסקת ללא הרף בפיתוח חומרי הזרקה מתקדמים לפנים ולעור, במטרה לשפר הן את התוצאות והן את העמידות של חומרי המילוי. חומר מילוי ג’ובידרם הוא חומר מילוי פופולרי המסייע במילוי קמטים, עיצוב ופיסול פנים ואנטי אייג’ינג למגוון בעיות וליקויים של העור.

 

ג'ובידרם - טיפולי הזרקה
ג’ובידרם – טיפולי הזרקה במרפאות לוי – להמחשה בלבד

 

 

מה זה ג’ובידרם?

ג’ובידרם הוא חומר מילוי אשר מתבסס על חומצה היאלורונית – אשר קיימת באופן טבעי בגוף ואחראית על האלסטיות והגמישות של העור. לאורך השנים, ולרוב בעשור הרביעי לחיים, מפחית הגוף את ייצור החומצה הטבעית, מה שגורם (לצד תופעות סביבתיות וגנטיות) לתחילת הליך ההזדקנות של העור. צניחה של העור כתוצאה מכוח הגרביטציה, הופעה של קמטוטים וקמטים עמוקים, שינוי במרקם העור, אובדן הלחות ואובדן הברק הטבעי.

הזרקה של חומצה היאלורונית מיועדת לסייע הן במילוי הקמטים בסביבת אזור ההזרקה, והן בשיפור מרקם העור ועידוד ייצור סיבי קולגן האחראים על גמישות העור. חומצה היאלורונית ג’ובידרם היא חומצה הפועלת בטכנולוגיה חדשנית מסוג D3, המתבססת על קשירת מולקולות מים באמצעות קישור צולב, ומקנה רציפות היוצרת ג’ל רך מחומצה, מתמזגת באופן טבעי על גבי העור, חודרת לעומק שכבות הדרמיס (שכבת העור הפנימית) ויוצרת אלסטיות טבעית ורכות.

בניסיון להבין מהו Juvederm ומה יתרונותיו חשוב להבין כי ג’ובידרם הוא חומר מילוי העוסק בלחות העור, מה שיוצר שיפור טבעי רחב במרקם עור הפנים כולו, ולא רק כמענה נקודתי לקמט כזה או אחר.

 

יתרונות של ג’ובידרם על פני סטילאג’ או רסטילן

הרפואה האסתטית מנגישה מספר רב של חומרי מילוי ומזותרפיה לעור הפנים, כאשר המטופלים לא תמיד מכירים את ההבדלים והיתרונות של החומרים השונים. חשוב לציין כי מגוון החומרים המורשים והמאושרים לשימוש, המוזרקים על ידי רופאים מוסמכים, הם חומרים טובים בעלי רמת יעילות גבוהה, וחשובה התאמה בין החומר למטופל, על פי מצב העור והליקויים, מצב רפואי אישי ופרמטרים נוספים.

לצד הללו, הזרקת ג’ובידרם לפנים מספקת מספר יתרונות בולטים על פני חומרים אחרים הנהוגים בשוק, דוגמת סטילאג’ או רסטילן:

  • טכנולוגיית קשירת המולקולות אשר יוצרת שחרור טבעי וריכוז גבוה של לחות המשפרים את מרקם העור.
  • עמידות החומר – ג’ובידרם מתמזג בעור באופן טבעי, מעניק נפח ומוצקות ועמיד לתקופות ארוכות במיוחד. לכמה זמן מחזיק טיפול בג’ובידרם? זמן עמידות החומר בבעור טרם התפוגגותו נע בין 12-24 חודשים (בהתאם לסוג החומר, המינון המוזרק ואזור ההזרקה).
  • ריכוז חומר פעיל גבוה יותר שמביא לתוצאות טובות ורמת דיוק גבוהה יותר.
  • שילוב של חומר מאלחש – ג’ובידרם מכיל בתוכו חומר מאלחש מסוג לידוקאין, המביא לאלחוש ולכהות של האזור המוזרק, מה שמסייע ויוצר חוויית טיפול מופחתת כאב, ללא צורך בהרדמה מקומית או חומרי אלחוש חיצוניים.

 

איזה סוגים של ג’ובידרם קיימים?

ג’ובידרם הוא שם מסחרי המייצג סדרה של מוצרים, המתבססים על חומצה היאלורונית בטכנולוגיה האמורה, אולם מגיעים בריכוזים שונים שלחומר פעיל, דרגת סמיכות וצמיגיות שונה והתאמה לאזורים שונים בפנים. בין המוצרים המובילים בסדרה:

* ג’ובידרם וולומה – ג’ובידרם וולומה הוא החומר הסמיך והצמיגי ביותר בסדרה, כולל ריכוז גבוה במיוחד של חומצה היאלורונית פעילה וכן מינון לא מבוטל של חומר מאלחש לידוקאין, מאחר ומדובר בחומר סמיך המיושם בהזרקה לשכבות העור העמוקות ביותר. החומר אפקטיבי במיוחד בטיפולי מילוי שקעים, השבת נפחים ופיסול פנים.

* ג’ובידרם אולטרה – ג’ובידרם אולטרה הוא חומר הדומה בהרכבו כמעט לחלוטין לחומצה ההיאלורונית המיוצרת על ידי הגוף, למרות ההליך המתועש, מה שהופך את החומר למתאים במיוחד למטופלים אלרגניים בעלי סיכון מוגבר לדחייה של חומרים זרים. החומר מורכב מחומרים מן הטבע בלבד, ללא רכיבים מן החי- ומשמש רבות גם אידיאולוגיים וטבעוניים. ג’ובידרם אולטרה מכיל ריכוז חומר פעיל במינון מותאם, מתאים לחדירה של שכבות עור עבה, לטיפול בקמטים עמוקים ובקמטי הבעה.

* ג’ובידרם סמייל – ג’ובידרם סמייל הוא חומר הזרקה עדין במיוחד, במרקם כמעט נוזלי בעל צמיגיות מועטה, מתאים להזרקה במינונים קטנים ולאזורים קטנים, ומאפשר פיסול, בנייה ורמת דיוק גבוהה במיוחד.

 

מחיר ג’ובידרם – כמה עולה טיפול?

מחיר מזרק של ג’ובידרם יעמוד לרוב בטווח בן: 1700-2600 ₪.

הזרקת ג’ובידרם וטיפולי הזרקה אסתטיים בכלל, משויכים לענף האסתטיקה הרפואית, הפועלת בשוק פרטי ללא פיקוח על המחיר.

בטרם השוואת המחיר חשוב לוודא כי ההזרקה מתבצעת במרפאה לרפואה אסתטית, בתנאי סטריליות ונינוחות, ועל ידי רופא מוסמך בלבד. עלות הטיפול נקבעת על ידי הרופא/המרפאה, בהתאם לסביבת הטיפול, אזור ומיקום המרפאה, ניסיונו של הרופא המטפל והמוניטין שלו ואיכות החומרים.

מחיר ג’ובידרם ייקבע על פי כמות אזורי ההזרקה בפנים וכן כמות המזרקים הנדרשת. לרוב לאזור טיפול אחד הצורך יסתכם במזרק אחד ובטיפול יחיד.

חשוב לציין כי מזרקי ג’ובידרם מגיעים סגורים וחתומים מן היצרן וכל מזרק ישמש מטופל אחד בלבד (לא ניתן לשמר חומר ולהעביר בין מטופלים- לשמירה על הרכב החומר והמאפיינים שלו וכן על סטריליות והגנה על המטופל/ת).

ההזרקה מתבצעת בטיפול יחיד ואין צורך בהכנות או הערכות לטיפול.

לאחר הטיפול וההזרקה יתואם ביקור חוזר לצרכי ביקורת ובחינת יעילות הטיפול – במקרים בהם תתבצע השלמה של חומר לצורך הגעה לתוצאה מיטבית לא יידרשו המטופלים לעלות נוספת.

 

לאילו אזורים נהוג להזריק ג’ובידרם?

הזרקת ג’ובידרם לפנים מתאימה למתן מענה למגוון ליקויים וצרכים, ומצריכה היכרות עם החומר ועם אנטומיית הפנים והעור. בין שימושי הזרקת ג’ובידרם:

מילוי ועיבוי שפתיים – הזרקת ג’ובידרם לשפתיים מיועדת לספק מענה לבעלות שפתיים דקיקות, סדוקות או לא סימטריות, ולהביא למילוי ועיבוי השפתיים, תיחום ופיסול שלהן ויצירת שפתיים נשיות, מלאות ומלאות ברק ולחות טבעית. ג’ובידרם סמייל הוא חומר מילוי עדין אשר מאפשר מילוי ועיבוי מחד גיסא ושליטה בחומר ועיצוב מדויק מאידך גיסא.

ג’ובידרם למילוי שקעי עיניים – העור הדקיק תחת העיניים נוטה לשקיפות, אובדן נפח ויצירת מראה של שקעים ועיגולים כהים, במראה עייף, מבוגר ולא מחמיא. ג’ובידרם וולומה מתאים למילוי שקעי העיניים, השבת הנפח שאבד ועיבוי העור תחת העיניים, וליצירת מראה צעיר, קורן ובריא.

מילוי לחיים – לאורך השנים עור הפנים נוטה לצניחה, מה שמביא ליצירת שקעים לא מחמיאים באזור הלחיים. הזרקת גקובידרם וולומה לאזור מסייעת בהשבת הנפח, מילוי השקעים ומיצוק והרמה של העור באזור.

מילוי קמטים – עור הפנים נוטה לייצר קמטים עמוקים, קמטע הבעה וקמטים אחרים, כתוצאה מאובדן והרס שלסיבי קולגן בעור ואובדן של לחות. הזרקה ישירה של ג’ובידרם מסייעת במילוי והחלקה של הקמטים.  ג’ובידרם למילוי קמטים לרוב יהיה מסוג ג’ובידרם אולטרה.

שיפור מרקם העור – הזרקה עדינה של ג’ובידרם בנקודות שונות על גבי העור יביאו לשיפור מרקם העור והתחדשות שלו, ולמראה צעיר וזוהר יותר.

 

תופעות לוואי אפשריות להזרקת ג’ובידרם

בהזרקה של כל חומר לגוף, חשוב לוודא כי מדובר בחומר המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות, הבוחן למעשה האם החומר מסוכן? (ולא את יעילות החומר).

סדרת ג’ובידרם מאושרת ומורשית לשימוש, ומדובר בחומר בטוח ללא סיכונים ו/או תופעות לוואי מהותיות, המספק יעילות גבוהה ותוצאות מוכחות.

תופעות לוואי אפשריות בעת הזרקת ג’ובידרם נוגעות בעיקרן לפעולת ההזרקה ולא להרכב החומר עצמו. בין התופעות האפשריות: נפיחות מקומית, רגישות, שטפי דם מקומיים.

 

×

שיחת ווטסאפ

ווטסאפ

972547191678

משרד

03-5362805

נייד

054-7191678

השאירו פרטים והגשימו חלום!

דילוג לתוכן